Креативний кейс реклами про фішбукінг. 

Бренд Seadora виводить поняття “свіжості” риби на новий рівень за допомогою рекламного ролика, в якому розповідає про проблему з походженням риби на наших прилавках та її вирішення за допомогою сервісу замовлення свіжого улову риби з будь-якої країни світу. 

Тригери 

У рекламному повідомленні маркетологи бренду зашили чимало тригерів, серед яких також чимало трендів сьогодення, наприклад, #nowaste.

“У Seadora ми дбаємо про Світовий океан, тому виловлюємо рівно стільки риби, скільки ви готові спожити. І жодною більше! Без льоду, без консервантів, без шкоди природі”.

Тренд #свіжість.

“Ми доставляємо рибу на 2-3 день після вилову, прямісінько з місця походження. Хто ще може пишатися рибою прямо з рибальського судна? Більше ніяких складів, полиць та виснажливих черг”.

Тренд #безпечно

“Ми пропонуємо високоякісну рибу, спійману нашими професійними рибалками, з доставкою прямо до ваших дверей нашими обладнаними авто-рефрижераторами. Вжух! І французькі устриці та справжній ісландський лосось — на вашій тарілочці. Гайда рибалити на дивані разом з Seadora та смакувати першокласний улов з будь-якої точки світу.”

 

Tone of Voice Айдентика

Бренд обрав стиль дружнього тону голосу та використовує кумедний сміливий сленг: “І знаєш шо?”, “а магазини беруть її (рибу) у якохось чувачків, а ті – у інших чувачків, а ті у інших і так довго, до опупєнія”, “ну не зашибісь?”. 

 

Айдентика 

Чимало брендів застосовують прийом “котики”, і Seadora теж придумали свого кота. Для того, щоб сформувати комлексне сприйняття нового котика в контексті замовлення риби, вони придумали додаткові тематичні персонажі – рибку, океан, буйки. Всі елементи айдентики зведено до єдиного стилю та кольорової гами.   

 

Відеоролик 

 

Seadora транслює цінності, які тригерять всіх у складному 2020 році, захоплює позитивною кумедною подачею складних тем та пропонує просте діджитал-рішення, як з’їсти свіжу рибку, не відриваючись від свого дивану. 

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: