Знамениті мешканці першого українського TikTok-будинку першими переглянули кілька серій нового серіалу та поділились відвертими історіями про своє дорослішання у форматі гри «True or Shit» від 1+1 Digital.

Шоу з відвертими зізнаннями блогерів та враженнями від серіалу вже можна переглянути на YouTube.

 

Чим «чіпляють» свою аудиторію Insta- та TikTok-блогери?

Щирістю й відвертістю. Згідно світових досліджень, чимала частина підлітків більше довіряє блогерам, ніж іншим джерелам інформації і навіть ставить їх за авторитетом вище за друзів чи родину. Зважаючи на це, творча команда молодіжного digital-серіалу «Секс, Інста і ЗНО» запросила відомих в Україні блогерів ексклюзивно переглянути перші серії історії про покоління Z та поділитися враженнями з підписниками.

Ефект перевершив сподівання: блогери сміялися та співпереживали героям, а також час від часу знаходили у кожному з героїв частинку себе та впізнавали свої особисті підліткові історії. І цих історій набралося на ціле шоу, в якому учасники TOP TEAM HOUSE зіграли в гру «True or Shit», прототипом якої є відома забава «Правда або дія».

Завдяки грі глядачі дізнаються, хто з блогерів опинявся в перипетіях любовного трикутника, як вони готувались і складали ЗНО, які проблеми мали в спілкуванні з батьками, і що в підлітковому віці їх хвилювало найбільше. Шоу-гра ще раз підтвердить головний меседж серіалу, про те, що труднощі – невід’ємна частина дорослішання, фактично норма нашого життя і що фраза «true story happens» має особливий зміст.

Хід гри та цікаві подробиці, якими поділились кумири покоління Z, можна побачити в шоу, яке вже доступне на YouTube.

«Наш серіал − це нова і надзвичайно смілива історія про дорослішання в Україні. Звісно, що і розповідати про неї варто також по-новому і сміливо – як це роблять хлопці й дівчата з TOP TEAM HOUSE. Впевнена, разом ми зможемо донести нашій аудиторії те, що відкритість і діалог дозволяють нам бути вільнішими і щасливішими й для обговорення не має бути закритих тем», − розповідає Анна Ткаченко, головний продюсер серіалу «Секс, Інста і ЗНО».

 

«Блогери не бояться бути собою, а ми не боїмося відверто і чесно розповідати про їхнє покоління. Ідея щирості з глядачем – те, що нас об’єднало, то ж віримо в успішність нашої співпраці», − коментує Ірина Никончук, шоуранер серіалу «Секс, Інста і ЗНО».

 

Формат взаємодії блогерів в рамках TOP TEAM HOUSE – новий і достатньо сміливий для України. Яскраві і різні за форматом і жанром блогери об’єднуються задля створення креативного контенту та цікавих колаборацій.

Зйомки та перегляд серіалу командою TOP TEAM HOUSE відбувались за підтримки середовища, в якому гармонійно поєднуються бізнес та технології – Hub 4.0 Сampus, резиденти якого щодня втілюють нові ідеї, запускають стартапи та розвивають малий і середній бізнес в Україні.

Усі серії «Секс, Інста і ЗНО» вже доступні для перегляду на 1+1 video за 79 грн. А перші 3 серії є у вільному доступі на YouTube-каналі «Молодіжні серіали 1+1 media».

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: