Відтепер весь асортимент товарів корпорації «Біосфера» можна придбати на одній інтернет-платформі SFERA.UA.

Компанія запускає власний онлайн-магазин напряму від виробника. Це перша спроба «Біосфери» представити продукцію своїм споживачам безпосередньо та поділитись експертизою у сфері догляду за домом, гігієни, турботи та професійного сервісу.

Запуск онлайн-магазину у період підготовки до новорічних свят – не випадковість, адже продукція для дому, прибирання, приготування їжі, для гігієни та комфорту є актуальною саме зараз. Для тих, хто любить комплексні рішення, на SFERA.UA вже доступні готові набори продукції, що зекономить час у такий «гарячий» період.

Разом із можливістю слідкувати за своїми замовленнями у власному кабінеті, зареєстровані користувачі сайту SFERA.UA отримають унікальні переваги від співпраці із виробником: можливість першими дізнаватись про новинки, отримувати доступ до limited edition продуктів, ексклюзивних цінових пропозицій, додаткових знижок та подарунків.

Джерело: sfera.ua

На SFERA.UA можлива оплата картою або післяплата. Наразі доставка замовлень здійснюється через компанію «Нова пошта», а вже у 2021 році з’являться інші опції доставки.

Примітка: протягом певного часу сайт працюватиме у тестовому режимі.

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: