Все геніальне просте, але лише візорам із NBCUniversal вдалося поєднати непоєднуване. Вони створили новий вид, коли на телебаченні транслюється  QR-код, який веде на товар на сайті продавця. 

Цю рекламну технологію назвали ShoppableTV від NBCU. Вона здійснюється за допомогою QR-кодів. Оголошення з кодом з’являється внизу телеекрану під час відповідних моментів показу. Щоб придбати товар, потрібно навести камеру на код, відбудеться перехід за партнерським посиланням на сайт електронної комерції спонсора.
У деяких випадках диктори прямо спрямовують глядачів на оголошення. В інших він просто відображається в нижній третині екрана.

Тестування технології проводили спочатку у бета-форматі, але після отримання дуже високої конверсії – 30%, продукт вирішили якомога швидше вивести з тесту на повноцінне використання.

Кейс Lacoste

Джерело: https://tcrn.ch/38h085L

Реклама футболок-поло Lacoste під час Відкритого чемпіонату Франції.

 

Кейс Roli on NBC’s “Songland”

Джерело: https://tcrn.ch/38h085L

Ще були кейси Walmart в програмі Today та реклама Zwift під час телетрансляції Тур де Франс.

Компанія NBCUniversal заявляє про охоплення десятків мільйонів глядачів за допомогою цієї нової рекламної технології. Результати тестових кейсів показали, що середній показник конверсії ShoppableTV-реклами ена 30% вище, аніж показник коневрсії електронної комерції, зафіксовано також збільшення конверсії на 10% в соціальних мережах.

Технологія ShoppableTV-реклами виглядає досить простою та нагадує звичайне додавання посилання на сайт онлайн-магазину з товаром, але насправді, реалізація подібних простих механік вимагає грунтовного програмування.


Компанія-розробник турбується про майбутню масовість такого виду реклами і наперед обіцяє користувачам про обмеження для рекламодавців – одна марка на рекламу. Зараз компанія експериментує з форматами, як відображати рекаламу на різних пристроях – дистанційних телевізорах та телевізорах, підключених до інтернету. Адже другі дають ще більше можливостей для взаємодії з глядачами 😉

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom


Читати більше: Події для маркетологів в Україні: Календар
Читати більше: Гейміфікація. Щось цікаве від Lacoste, Lingualeo, Privat24