YouTube прагне підвищити обізнаність про короткі ролики Shorts, його власний клон TikTok, за допомогою нової глобальної рекламної кампанії, яка має на меті продемонструвати, як люди можуть використати цю опцію, щоб додати власне уявлення про популярні музичні тенденції.

Як ви можете бачити тут, нова рекламна кампанія “Shorts”, в якій беруть участь такі популярні музиканти, як The Weeknd та Каміла Кабелло, по суті описує, як люди роками користуються TikTok, але зі специфікою YouTube.

Тепер, коли Shorts доступні у всіх регіонах (у бета-версії), люди зможуть натискати кнопку Shorts під час перегляду музичного відео, щоб швидко додати власний дубль через Shorts, використовуючи зразок аудіо з цього кліпу.

Дійсно, це пояснює, як працюють тенденції TikTok, і, сподіваючись, YouTube зацікавить цю опцію більшою кількістю своїх користувачів – і оскільки музичні відео є одними з найпопулярніших завантажень на платформі, здається, що у них є значна можливість ця повага.

Дійсно, Shorts вже успішно увірвалися, вже мають до 15 мільярдів щоденних переглядів у додатку, збільшившись з 6,5 мільярдів у квітні , і багато кліпів TikTok насправді набирають популярність на YouTube за допомогою компіляційних відео та сповіщень від зірок провідних платформ. 

Додайте до цього той факт, що YouTube також почне пропонувати готівкові платежі за найефективніші ролики Shorts, але чи насправді це завадить користувачам перейти на TikTok замість цього?

Крім того, чи дійсно Shorts стануть ключовим елементом роботи з YouTube? 

Здається, що YouTube та TikTok служать дуже різним цілям щодо споживання вмісту, і того, що окремого елемента, подібного до TikTok, на YouTube недостатньо для задоволення цього попиту.

Але, можливо, так і буде. Можливо, із платежами та спрощеним доступом, а також завдяки цьому посиленню поінформованості користувачі YouTube насправді почнуть більш регулярно переходити до свого каналу Шорти та переглядати його, що може уповільнити принаймні частину користувачів від того, щоб перейти на TikTok для того ж самого. 

У будь -якому випадку, YouTube, схоже, має намір просуватися вперед, і оскільки Shorts набувають популярності в Індії, у світлі заборони TikTok у регіоні, це може бути його найкращим способом узгодити з тенденціями користувачів та, принаймні, стримати деякі темпи зростання TikTok, яка поступово вривається у аудиторію. 

Нова рекламна кампанія “Shorts” YouTube буде проходити насамперед на YouTube, YouTube TV та у соціальних мережах, включаючи Instagram, Snapchat, Twitter – і, що цікаво, у самому TikTok.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.