Короткі відео YouTube Shorts запускають у понад 100 країн. 

Конкурент YouTube TikTok, YouTube Shorts, зараз виходить у всьому світі. Послуга вперше була запущена в Індії минулого року, а потім розповсюдилась приблизно на 26 країн, включаючи США та Великобританію. Тепер YouTube Shorts, які все ще перебувають у бета-версії, будуть доступні “у понад 100 країнах світу, де доступний YouTube”.

YouTube Shorts відіграє роль TikTok – короткоформатної відеоплатформи, але сервіс Google просуває інтеграцію Shorts до ширшої екосистеми YouTube як ключовий момент продажу.

Нещодавно він додав можливість для творців Shorts відбирати аудіо з відео YouTube і заявляє, що вивчає способи пропонувати швидкі посилання з Shorts на відео YouTube, з яких вони взяли зразки.

За іронією долі, хоча YouTube докладає всіх зусиль для наслідування формату TikTok, TikTok експериментує з форматами, які ближче до традиційного фокусу YouTube. Нещодавно він потроїв свою максимальну тривалість відео до трьох хвилин для всіх і повільно розгортав додатки на телевізійних платформах, таких як Android TV та Fire TV.

Ми перевірили, YouTube Shorts з’явилися в Україні. Вже доступна кнопка для переходу до YouTube Shorts, чекаємо на появу опцій для зйомки та редагування коротких відео всередині додатку YouTube. 

Підпишіться на наш YouTube-канал, незабаром стартує новий сезон відеоновин від нашого інформаційного бізнес-порталу PRO Ідеї. Головні новини маркетингу.

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.