Ви можете ознайомитися з повним довідником про тенденції кольорів Shutterstock на 2022 рік тут або переглянути інфографіку нижче.

Оскільки канали соціальних мереж з кожним днем ​​стають дедалі переповненими, важливо попрацювати над своїми візуальними елементами, щоб допомогти переконатися, що ваші повідомлення виділяються та привертають увагу цільової аудиторії.

Відео є найважливішою тактикою на цьому фронті, а зростання TikTok додає більше імпульсу для зміни відео. Але використання кольорів також може бути ключовим, оскільки правильне застосування модних кольорів і палітри допомагає узгодити ваш бренд з інтересами аудиторії та створити більш позитивні асоціації та присутність.

Ось де останній звіт Shutterstock про тенденції кольорів може допомогти. Щороку Shutterstock надає аналіз основних тенденцій використання кольорів на основі завантажень зі своєї платформи, яка є однією з найбільших бібліотек стокових фотографій в Інтернеті. Якщо ви хочете, щоб ваші візуальні зображення виглядали свіжими, це посібник, який вам потрібен.

 

#E9967A – Заспокійливий корал

Є причина, чому заспокійливий корал відчувається як заспокійлива бомба для ванни, якщо її використовувати вміло. Ви можете практично (або віртуально) відчути пух, і найтиповіша реакція — просто… зануритися в нього. Його тепло спонукає нас прийняти нашу вразливість, висуваючи на перший план відчуття комфорту та спокою.

 

#800080 – Оксамитова фіалка

Оксамитова фіолетова втілює традиційні асоціації фіолетового кольору з королівською особою. Його природним доповненням є контрастний відтінок зеленого, як смарагдовий, який поєднується в ідеальній гармонії. З огляду на його темніше розміщення в колірному спектрі, він також служить чудовою основою для яскравих акцентів неоново-електричного типу.

 

#DB7093 – Тихоокеанський рожевий

Pacific Pink нагадує той неминучий рум’янець, який з’являється, коли вас охоплює запаморочення. Він виглядає чудово в поєднанні з іншими рожевими та персиковими тонами. І, як і його тезку, нанесіть його на додатковий світлий блакитний колір, щоб викликати захід сонця над мерехтливим тихоокеанським пляжем.

 

Зелений панує

Бути зеленим легко — принаймні, це стосується оголошень, які включають його у свою колірну схему. Завдяки Shutterstock.AI ми можемо визначити та поділитися з вами моделлю ефективності та показником успішності реклами, яка використовує певні кольори. Дані цього року показують, що відтінки зеленого переважали в рейтингу кліків і конверсій. Тож, якщо ви хочете, щоб ваші проекти працювали як професіонали, подумайте про те, щоб додати нотку смарагду, нефриту, лайма, м’яти тощо.

Від позаземного неону до життя тропічних рослин — зелений колір забирає золото.

 

Популярні кольори, країна за країною

Наші експерти з даних також розшифрували цифри для найпопулярніших відтінків, які використовуються за регіонами, надавши глобальний знімок модних кольорів у всьому світі.

Джерело: Shutterstock

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Нові факти про TikTok ⚠️ #лайфхак ♬ Original Sound – Unknown

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedIn, Instagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше: