Додаток для робочих чатів Slack змістив фокус з “роботи вдома” на “роботи звідки завгодно”.

Оскільки багато підприємств на різних етапах відкривають свої офіси, а співробітники придумують нові процедури підвищення продуктивності працівників на віддаленому форматі, Slack прагне виділити різноманітність ситуацій віддаленої роботи за допомогою нової рекламної кампанії.

 

“Робота звідки завгодно” 

Додаток для офісного чату випустив дві нові реклами — 30-секундний телевізійний ролик та 15-секундний анімаційний відеоролик, які відображають центральну роль, яку платформа відіграє зараз у багатьох робочих ситуаціях своїх користувачів серед Covid-19 пандемія.

Нова кампанія є частиною більш нового брендингу маркетингового повідомлення компанії Slack з метою пристосування до нових реалій роботи вдома.

“Ці ролики ми створили для того, щоб показати світові, що Slack може як би заповнити ту прогалину, яка була втрачена, коли нам довелося перейти на новий спосіб роботи, і, якщо що, створити нові можливості для кращої роботи”, — сказала менеджер з питань управління Slack Джулі Ліегл. “[Ми побачили, що Slack] ставав ще критичнішим для людей, оскільки робота переходила від того, що ви робили з дев’яти до п’яти в офісі, до того, що ви робите там, де ви можете знайти місце для роботи, коли тільки зможете, щоб знайти час для роботи».

 

Колаборація з Cole Haan

Кампанія також збігається з партнерством бренду з Cole Haan щодо випуску яскравих фірмових кросівок, про які в інтернеті говорили минулого тижня. Менеджер з питань управління Slack Джулі Лігль заявила, що угода про співпрацю виникла в результаті привітального жесту модного бренду щодо IPO компанії Slack минулого року, який виявився таким хітом, що дві компанії вирішили розгорнути цю колаборацію.

 

Cole Haan x Slack Generation ZERØGRAND Bright White Stitchlite™ – Red

 

Cole Haan x Slack Generation ZERØGRAND Bright White Stitchlite™ – Green

 

Cole Haan x Slack Generation ZERØGRAND Bright White Stitchlite™ – Blue

 

Cole Haan x Slack Limited-Edition Generation ZERØGRAND Collection

“Вони були дуже захоплені ідеєю зробити взуття для нас по-справжньому, не лише тестове, яке вони виготовили для привітання”, — сказала Лігль. “Я думаю, що люди просто захоплюються взуттям … це було кумендно — я насправді чула історію, що після того, як [дизайн, розроблений для IPO, було оприлюднено відкритий], деякі з наших співробітників почали наклеювати наклейки Slack на взуття, щоб імітувати це взуття з креативу Cole Haan”.

Оголошення також були приурочені до щорічної конференції користувачів Slack цього тижня, де вони анонсували нові функції додатку, такі як прямі повідомлення між компаніями.

Маркетингова стратегія Slack зараз

Лігль, яка розпочала діяльність у компанії Slack близько півтора року тому, мусила кардинально переосмислити маркетингове повідомлення компанії, коли пандемія почала перешкоджати офлайн-роботі компаній в березні. Раніше компанія висунула платформу як конкурента для більш старих методів офісного спілкування, таких як електронна пошта.

“Це було не рішення, яке люди в той час шукали. Навіщо мені повідомлення на основі каналів? Чому ця робота працює краще, ніж я працюю сьогодні? “– сказала Лігль. “Те, що ми бачили від переходу до пандемії, — це таке прискорення людей, які шукають ці різні способи роботи і різні способи залучення”.

Також Slack нещодавно відновив витрати на рекламу поза домом, оскільки призупинив їх під час карантину — хоча і з акцентом на житлові райони, де люди зараз проводять більше часу, ніж офісні райони. Винятком є ​​покупка деяких гігантських екранів зовнішньої реклами на Таймс-сквер (Нью-Йорк, США).

“Ми повертаємося до інвестування і поза домом, але ми будемо робити це, очевидно, трохи інакше”, — заявила Джулі Лігль. «Ми розглядаємо нові місця за межами основних бізнес-центрів, оскільки люди не обов’язково їдуть до офісу зараз. І може бути ціннішим розмістити рекламний щит біля продуктового магазину, куди насправді їдуть люди, на відміну від залізничного вокзалу поруч із центром міста у великому місті “.

Джерело: Slack, Cole Haan, Adweek 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: