Креативна комунікація уряду Шотландії про ризик зараження коронавірусу та відповідальність перед своїми близькими.   

Реклама в галузі охорони здоров’я метафорично прирівнює коронавірус до зеленого слизу. Графічне зображення здатності вірусу залишатися невидимим було створене урядом Шотландії як спосіб повідомлення про те, як може поширюватися невидимий вбивця.

Ролик “Не передавайте коронавірус тим, кого любите” показує, наскільки легко вірус може поширюватися без належної гігієни.

Рекламну комунікацію спочатку було поширено в Twitter. Там відгуки розділилися, хтось назвав його фільмом жахів, а хтось подякував за таке проникливе повідомлення.

Уряд Шотландії визнав, що кампанія “важка”, але в ході досліджень, орієнтованих на 18-44-річних, виявилася дуже ефективною, тому що зачіпає тригери та добре висвітлює “ризики несвідомого розповсюдження коронавірусу серед тих, кого ми любимо”.

“Важливість повідомлення вимагала сміливішого підходу, і це порівняння зі слизом було професійно та незалежно перевірене, щоб просувати його протягом тривалого часу”, – — прокоментував таку сміливу креативну роботу замовник, уряд Шотландії.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: