Європейський ринок смартфонів, схоже, в основному оговтався від наслідків пандемії COVID-19, хоча на продажі зараз впливає триваючий дефіцит мікросхем. 

Продажі в третьому кварталі 2021 року знизилися лише незначно (-1%) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, але зменшилися на 4% порівняно з 2 кварталом 2021 року.

Деякі постачальники провели чудовий рік. Заступник директора з досліджень Counterpoint Ян Стрийяк сказав: «Xiaomi, Apple і OPPO за останній рік отримали значну частку. Xiaomi продовжувала добре розвиватися на більшості європейських ринків, тоді як OPPO досягла успіху в Західній Європі, чому сприяло її нещодавнє злиття з OnePlus. Apple, тим часом, був підсилений запуском iPhone 13 наприкінці кварталу. iPhone 12 був запущений на початку четвертого кварталу 2020 року. Samsung зберіг перше місце, в основному оговтавшись від проблем із постачанням на початку року. Але він все одно знижувався як щорічно, так і послідовно. Сказавши це, все могло бути гірше, якби не популярність Galaxy Z Flip 3, особливо в Західній Європі».

Продажі смартфонів у Європі, 3 квартал 2021 року


Продажі смартфонів у Європі: 3 квартал 2021 року

 

Стрийяк додав, що «Realme є одним із найбільш швидкозростаючих брендів у Європі та міцно зарекомендував себе як повноправне п’яте місце в рейтингу лідерів із сильними продажами в Росії, Іспанії та Італії. Vivo також швидко зростає, хоча і з меншої бази, в той час як Motorola і Nokia повертаються. HONOR також націлився на європейський ринок в надії перевернути долю з його першим великим запуском у регіоні за понад рік у жовтні».

Кінець кварталу був неоднозначним для Xiaomi та Apple. Xiaomi отримала великий удар у вересні 2021 року через деякі значні обмеження компонентів. Випуск iPhone 13 став великим успіхом для Apple. Незважаючи на те, що iPhone 13 надійшов у продаж наприкінці вересня, iPhone 13 виявився більш популярним, ніж минулорічний iPhone 12. Якщо він зможе встигати за попитом (що, здається, є проблемою на деяких ринках), Apple цілком може очікувати рекордний четвертий квартал в Європі.

Samsung відновився в третьому кварталі 2021 року, тоді як Xiaomi постраждала
Європейський ринок смартфонів: Samsung відновився в третьому кварталі 2021 року, а Xiaomi постраждала

Джерело: Counterpoint Technology Market Research 

 

TikTok для маркетологів

@proidei.com

Якщо створюєте ТЗ для свого сайту, не забувайте про адресу 😅

♬ туда сюда – ♡ฅ^•ﻌ•^ฅ

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: