Смайли для бікіні, пирогів та масок отримують деякі вкрай необхідні вдосконалення.

Google виправляє 992 своїх дизайнів смайликів, щоб зробити їх більш “універсальними, доступними та справжніми”, – оголосила компанія. Нові варіації запустять цієї осені разом з Android 12, але Google заявляє, що вони також будуть доступні в старих версіях із програмами, які використовують рівень сумісності Appcompat. Цього місяця вони також прийдуть на інші платформи Google, такі як Gmail, Chrome OS, Google Chat та YouTube Live Chat.

Жодна із змін не є особливо різкою. Натомість це в основному ті зміни, які полегшують розуміння кожного смайлика з першого погляду широкому колу людей. Наприклад, смайлик для пирога в даний час виглядає як класичний американський пиріг з гарбузом. Це добре для американців, але це означає, що у Великобританії дизайн виглядав ближче до терпкого, ніж традиційний пиріг. Новий більш універсальний дизайн повинен це виправити.

 Зображення: Google

В інших випадках Google надав своїм конструкціям більш сміливого, перебільшеного вигляду, що корисно, враховуючи, наскільки маленькими вони виглядають на більшості екранів. Емодзі з круасанами та беконом тепер матимуть більше блиску, тоді як у ножиць гострий край буде більш перебільшеним. Такі транспортні засоби, як автомобілі та таксі, також пропорційно скориговані, щоб зробити їх більш привабливими.

Нарешті, смайлик бікіні більше не схожий на те, що його носить невидима людина, а смайлик маски для обличчя тепер показує обличчя з розплющеними очима. Google заявляє, що зробила цю зміну, щоб відобразити той факт, що маски стали “універсальним способом проявити доброту до інших”, а не символом того, що хтось хворий.

 Зображення: Google

Незвично для компаній переробляти свої смайли так, щоб виправляти неточності або відображати мінливі культурні припущення про те, як вони використовуються. У минулому році Apple зробив подібний підхід до власного смайлика з маскою, щоб показати усміхнене обличчя під маскою, а також змінила шприц-смайли, щоб зробити його більш відповідним як символ для вакцин. У 2019 році він навіть оновив свої смайлики abacus після того, як люди вказали на проблеми зі своїм старим дизайном. І не забуваємо про перероблення Google своїх гамбургерів та пивних смайлів у відповідь на протест у 2017 році.

Якщо вам цікаво, чому ми бачили такий шквал новин про смайлики за останні пару днів, це тому, що цьогорічний Всесвітній день смайлів відбудеться 17 липня. Facebook оголосив про нові смайли зі звуком для своєї служби Messenger, і навіть Microsoft взяв участь у цій акції з новим набором 3D-смайлів у Windows, Office, Microsoft Teams та в інших місцях.

Джерело: The Verge

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.