Очікування споживачів зростають, як і важливість спільних цінностей бренду, згідно з останніми даними постачальника маркетингових досліджень Qualtrics.

Щоб отримати деяке уявлення про зміну очікувань клієнтів, Qualtrics провела опитування 9000 споживачів у різних вікових категоріях, щоб виміряти різницю у важливості низки показників між поколінням Z, бебі-бумерами та всіма між ними.

Результати висвітлюють деякі ключові міркування для всіх брендів. 

1. Покоління Z, швидше за все, буде засмучене негативною взаємодією з компанією

Покоління Z — це покоління, яке найменше повідомить, що задоволене своїм клієнтом (за шкалою від засмученого до задоволеного). Покоління Z найбільше засмутила їхня взаємодія з федеральними агентствами (лише 13% дали позитивну оцінку), за ним йдуть інвестиційні фірми та авіакомпанії. Покоління Z дало найвищі оцінки соціальним мережам і роздрібним магазинам.

 

2. Покоління Z очікує, що бренди виконають свої обіцянки – і вони не бояться шукати альтернативи, коли цього не роблять

70% покоління Z стверджують, що вони змінили бренд, тому що клієнтський досвід не відповідає рекламним обіцянкам бренду (наприклад, «швидка доставка» або «чудове обслуговування клієнтів»).

Споживачі покоління Z ( 30% ) майже вдвічі частіше, ніж бебі-бум ( 16% ), кажуть, що вони повністю згодні з тим, що до них слід ставитися краще, якщо вони є новими клієнтами бренду.

 

3. Покоління Z більше, ніж інші покоління, піклується про протоколи охорони здоров’я та безпеки, які компанії прийняли під час пандемії

Покоління Z вдвічі частіше, ніж бебі-бум, припинить купувати у бренду, оскільки вони вважали, що їхні заходи безпеки були недостатніми (30% проти 14%), і в три рази частіше почнуть купувати у бренду, оскільки вони схвалили заходи безпеки щодо COVID, як-от вимоги до масок або доставку на вулиці (42% проти 14%).

Графічне відображення статистики

4. Покоління Z більше усвідомлює цінності брендів і, ймовірно, припинить купувати у бренду, якщо вони не відчувають зв’язку з цими цінностями

Покоління Z (22%) майже втричі частіше, ніж бебі-бум (7,5%), стверджує, що вони добре знайомі з цінностями бренду продуктів, які вони обирають. 

Покоління Z (42%) на 45% частіше, ніж бебі-бум (29%), стверджує, що відчуття відірваності від бренду, ймовірно або безумовно, призведе до припинення покупок.

Покупці покоління Z (38%) також частіше, ніж бебі-бум (25%), стверджували, що вони, ймовірно, або напевно припинили купувати через бренд через рекламу, яка їх не викликала.

 

5. Покоління Z найменш ймовірно просуває бренди та компанії

Хоча вони очікують на легкість і зручність як на столі, покоління Z найменш схильне просувати компанії або бренди в своїх мережах, сигналізуючи про те, що компанії не можуть покладатися на покоління Z для безкоштовного просування.

 

6. Бренди повинні охопити покоління Z там, де вони є: онлайн та на платформах соціальних мереж

Для споживачів покоління Z підтримка присутності в соціальних мережах була другим за рейтингом способом збереження релевантності брендів, поступаючись лише «забезпеченню найвищої якості продуктів/послуг». Жодне інше покоління не включало соціальні мережі в трійку лідерів. Насправді, лише 13% бебі-бумерів заявили про присутність у соціальних мережах у порівнянні з 51% покоління Z.

 

7. Покупці покоління Z частіше зазнають впливу знаменитостей і громадських діячів, а також їхніх друзів і родини

Покупці покоління Z (29%) у чотири рази частіше стверджували, що схвалення бренду знаменитостей/спортсменів/публічних діячів було принаймні значущим для їхнього рішення придбати бренд у порівнянні з бебі-бумерами (7%).

75% покупців покоління Z сказали, що вони, принаймні, з певною мірою зроблять покупку нового бренду, якщо його порекомендував друг, родина чи колега, порівняно з лише 47% бебі-бумерів.

 

8. Покупці покоління Z краще знають, як бренди вирішують соціальні та екологічні проблеми

Покупці покоління Z (31%) майже вдвічі частіше, ніж бебі-бум (16%), стверджують, що бренди, у яких вони купують, роблять достатньо для вирішення соціальних та екологічних проблем.

Лише 39% споживачів покоління Z не були впевнені, чи бренди, у яких вони купували, виконують свою роль у порівнянні з 57% бебі-бумерів.

графічне відображення статистики

9. Покоління Z проводить дослідження перед покупкою – ці відгуки мають значення!

78% покупців покоління Z сказали, що вони досліджують або переглядають відгуки клієнтів більшу частину часу перед покупкою від нового бренду, порівняно з лише 48% бебі-бумерів.

Джерело: Qualtrics

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Ще одні пекельні дурниці за гроші довірливих 🥵 #smm #smmукраина ♬ original sound – Похититель Ароматов Шура Стоун

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: