Використовуючи хештеги, пов’язані з темами здоров’я, користувачам соціальних мереж відкривається безкінечний потік публікацій зі всього світу. Діджиталізація дуже вплинула на усі галузі бізнесу, і охорона здоров’я у цьому вируючому потоці змін поведінки користувачів – не виняток. 

За даними нещодавніх комплексних досліджень GlobalWebIndex, третина користувачів інтернету з усього світу називає пошук відповідей на питання щодо здоров’я – важливою причиною використання інтернету, що навіть переважає ігри та бізнес-потреби. 

3 з 10 зараз повідомляють, що інформація чи рекомендації в інтернеті на теми здоров’я ДУЖЕ важливі для них, з 2017 року цей показник зріз на 31%. 

Покоління Z надає перевагу Youtube через любов до відеоконтенту. 

У соцмедіа користувачі найчастіше шукають теми, пов’язані зі здоровим життям, фітнесом, схудненням та харчуванням. 

Соціальні мережі – зараз інструмент для пошуку, але поки що не для взаємодії з експертами.
Користувачі пасивно займаються пошуком інформації, що включає дослідження симптомів, перегляд рекомендацій та вивчення варіантів лікування. Соціальні мережі ідеально підходять користувачам для пошуку порад від ровесників та тих, хто страждає від подібних обставин. 

Дії користуачів в соціальних мережах 

*оброблювалися дані про онлайн-користувачів у Великобританії та США, які шукають відповіді на питання щодо здоров’я, та пояснюють, чому вони це роблять. 

  Пошук інформації про свої симптоми чи членів родини – 52% 

  Пошук рекомендацій для встановлення діагнозу – 49% 

  Пошук потенційного лікування діагнозу – 46% 

  Прочитання оглядів, відгуків про лікування чи засоби для лікування від реальних людей – 46%

  Пошук рекомендацій про зміцнення здоров’я – 36% 

  Поширення свого досвіду – 34%

  Обговорення випадків з іншими – 33%

  Долучення до онлайн-групи чи коммюніті – 31%

  Взаємодія з експертами – 23%

Типи контенту про охорону здоров’я, які хочуть отримувати користувачі соціальних мереж

  Загальні новини про здоров’я – 51%

  Рекомендації щодо станів та діагнозів – 51% 

  Нагадування про цікаві теми з пошуку – 47%

  Контент від фахівців, експертів, дослідницьких центрів – 42%

  Розповіді паціентів про прогрес в лікуванні – 40%

  Інформації про заходи на тему охорони здоров’я – 38%

  Статистика про питання здоров’я з усього світу – 32%

На що треба звернути увагу маркетологам

Тема здоров’я є дуже делікатною, тому користувачі завжди будуть шукати виключно надійну інформацію. 

Компаній, які досягли довіри своїх споживачів онлайн, можуть використовувати соціальні мережі як надійну альтернативу традиційних стосунків між споживачами та лікарями, фахівцями з питань охорони здоров’я. 

Як заклади охорони здоров’я просуваються в соціальних мережах в Україні

Кейс «Дарлін»

Профіль компанії: instagram.com/darlin_clinic

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Якщо ви мрієте про здорову та красиву усмішку! Якщо Ви цінуєте свій час і для Вас важливо, щоб все лікування проходило швидко, безболісно та на найвищому рівні якості! Ми до ваших послуг! Мережа стоматологічних клінік «Дарлін»: 🐚 повний спектр стоматологічних послуг 🐚 висока якість обслуговування 🐚 індивідуальний підхід до пацієнтів 🐚 безпека лікування 🐚висока кваліфікація персоналу 🐚постійний контроль якості виконаних робіт 🐚гарантований результат 🐚новітні прогресивні технології 🐚сучасне обладнання найвищого класу 🐚комфортна атмосфера ———————————————————- Мережа клінік Дарлін 🐚 📲 Нивки 095-502-72-72; 097-502-72-72 📲Позняки 096-395-19-55; 066-295-19-55 📲Дарниця 044-290-51-17; 063-408-30-10 📲Троєщина 097-013-01-44; 095-614-13-54 #стоматологкиев #дантисткиев #киев #винирыкиев #компонирыкиев #люминирыкиев #здоровыезубы #kiev #вінірикиїв #зубыкиев #виниры #отбеливаниезубов #стоматологкиев #veneers #белыезубы #керамическиереставрации #нивки#житомирская#святошино

Публикация от Мережа клінік Дарлін (@darlin_clinic)

Кейс «Оберіг»

Профіль компанії: instagram.com/oberig.ua

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вимірювання температури в аеропортах, на кордонах, школах і лікарнях — по всьому світу. Тааак, популярність термометрів нині зaросла🙂 ⠀ А ще на зміну звичним колись ртутним термометрам прийшли термометри нового покоління! Так у чому ж різниця? ⠀ Цей допис допоможе вам краще розібратися у типах термометрів та зрозуміти, як правильно їх підібрати. ⠀ ✔️Цифрові (електронні) термометри. ⠀ 🔹використовують електронні датчики тепла для вимірювання температури тіла; 🔹ними можна виміряти температуру тіла в прямій кишці (найбільш точні для немовлят), роті (точні доти, доки рот закритий) або під пахвами (популярно, але здебільшого менш точно). ⠀ Переваги: ➕більшість цифрових термометрів можуть виміряти температуру за хвилину або менше; ➕підходять для новонароджених, немовлят, дітей та дорослих. ⠀ Недоліки: ➖дискомфорт при ректальному вимірюванні температури у дитини; ➖щоб виміряти оральну температуру, потрібно почекати 15 хвилин після їжі або пиття. Температура їжі та напоїв може вплинути на результат. ⠀ ✔️Інфрачервоні термометри скроневої артерії (лобні термометри) ⠀ 🔹використовується інфрачервоний сканер для вимірювання температури скроневої артерії на лобі. ⠀ Переваги: ➕швидко показують температуру людини; прості у використанні; ➕найбільш точна альтернатива ректальним цифровим термометрам для визначення температури тіла у дитини (від 3 місяців). !Нові дослідження свідчать, що такий термометр також може забезпечити точні показники у новонароджених. ⠀ Недоліки: ➖дорожчі, ніж інші типи термометрів. ⠀ ✔️Ртутні термометри ⠀ 🔹здебільшого в медичних закладах використовуються ртутні скляні термометри для вимірювання температури тіла; 🔹однак такий термометр може легко розбитися, і ртуть, яка є токсичною, витече. Тому ртутними термометрами зараз користуватися не рекомендують.

Публикация от «Оберіг» Универсальная Клиника (@oberig.ua)

Кейс «Dr Zonova»

Профіль компанії: instagram.com/dr_zonova

Кейс масажні студії Михайла Гузя

Профіль компанії: instagram.com/massage_kiev

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Розпочніть весну правильно — запишіться на масаж! Для запису телефонуйте +38(095) 905-5241 або пишіть нам!

Публикация от МАССАЖ КИЕВ МИХАИЛ ГУЗЬ (@massage_kiev)

Дослідження GlobalWebIndex свідчить про величезний попит на нові цифрові технології, які допоможуть споживачам ефективно керувати своїм здоров’ям, і соціальні медіа активно допомагають вирішувати цю проблему. Кейси з практики укранських бізнесів підтверджують цей тренд, усі стають діджитал 😉

 
Підписуйтеся на наш Telegram-канал: t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі з нами: Події для маркетологів в Україні: Календар

Читати більше: Создавая опыт будущего: Ольга Васильева на GET Business Festival

Читати більше: Амбициозные потребители: что должны знать бренды