Де SMM-спеціалістам шукати професійні інсайти, які телеграм-канали читати та чому подорожі й рукоділля — корисні заняття для зайнятих у діджиталі, інформаційному бізнес-порталу PRO Ідеї. Головні новини маркетингу розповіла Альона Воробйова, SMM Head агенції wishdo.

Ніщо не виникає з нічого. І кожна перемога, успішний крок, нове професійне звершення — результати кропіткої праці та всестороннього досвіду. Оскільки на останній колосальний вплив має надивленість, сьогодні поговоримо саме про неї. 

Продовжіть речення: «На 90% СММ-ник/ця складається з…»

На 90% сммник/ця складається зі стресостійкості.

SMM ну ду-у-у-уже динамічна галузь. Іноді здається, що навколо все горить, і це не лише про дедлайни. Велика конкуренція й перенасиченість брендів у соцмережах, оновлення та тренди не дають спокійно жити. Але якщо ти справжній сммник, то, найімовірніше, від цього кайфуєш.


Що порадите читати/дивитися СММ-спеціалісту?

Стежте за агенціями та спеціалістами, роботи яких надихають та є корисними для вас і вашого досвіду. Ви можете чогось у них навчитися, спробувати реалізувати щось у своєму проєкті. 

Читайте профільні сайти з маркетингу, де виходять актуальні статті, дослідження, оновлення. Не очікуйте, що ви відразу в них будете знаходити якісь відповіді або інструкції до дії. Тут діє накопичувальний ефект. Але інсайти та орієнтування в сучасному світі маркетингу вам забезпечені.
На які корисні для професії сторінки підписані особисто ви?

Найшвидший і найзручніший зараз спосіб отримання інформації для мене це телеграм-канали. Я підписана на багатьох, хто висвітлює тему маркетингу, візуального контенту та SMM. З найулюбленіших: Bazilik Media, Breaking Trends, marketing & design, «Цыгане диджитал», DNative, журнал «Кинжал» (по soft skills).


Які професійні заходи відвідуєте (як онлайн, так і офлайн)? Де порадите шукати інформацію про різні івенти?

Мені дуже подобається формат конференцій, який зараз без перешкод перейшов в онлайн. Більшість заходів доступні безкоштовно. Так, не всі спікери однаково корисні та цікаві, але завжди знайдеться тема й той самий спеціаліст, заради якого варто подивитися хоча б його виступ. 

Серед моїх рекомендацій: Bitrix24, SendPulse, відеобібліотека Projector School. 

На жаль, сама зіткнулася з проблемою пошуку класних подій та лекцій, тому що за останні пів року спікери дуже розчаровували та не виправдовували ані очікувань, ані хоча б розкриття заявленої теми. 

 

ТОП-5 рекомендацій для пошуку натхнення та ідей

1. Спілкування з людьми. 

2. Вивчення чогось із не вашої галузі або суміжної теми. 

3. Хобі або робота руками, коли ваш мозок відпочиває. Після цього приходять класні ідеї. 

4. Спостереження за світом: за поведінкою людей, їхньою творчістю. Це може бути як міське кафе, так і театр. 

5. Подорожі будь-куди за межі міста, щоб побачити щось нове та отримати свіжі враження. 

Розмовляла  Юлія Андряник. 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Цей сайт зробить з вас крутого графічного дизайнера та ефективного маркетолога ✅ canva.com ##маркетинг ##proідеї ##canva ##графическийдизайн ##лайфхак

♬ SUNNY DAY – Matteo Rossanese