SMM-просування художників в Instagram – ключ до міжнародного успіху. 

Платформа Instagram відкриває безмежні можливості для просування творчої діяльності. Митцям достатньо створити акаунт, вказати основну інформацію про себе та використовувати хештеги, які віднесуть їх контент до категорій, за якими їх знаходитимуть інші митці та шукачі творчих талантів.

Просування творчості в Instagram

  • Основна перевага просування робіт сучасних митців в  Instagram полягає в тому, що творчість не вимагає перекладу.  
  • Але творчість треба вміти правильно доносити: потрібні якісні фотографії та відео, креативна подача. 
  • Однотипний контент може набридати, тому потрібно навчитися розповідати захоплюючу історію про свою творчість, а не просто виставляти роботу за роботою. 
  • Для просування творчих робіт дуже потрібні тексти. Гостям акаунту треба дати за щось зачепитися, пояснити, про що роботи, як вони створюються, із чого виготовлені, показати процес і все це описати цікавими текстами. Знайомство з творчістю починається з фото робіт, а знайомство з творцем відбувається за допомогою текстів та слів. 
  • Визначальну роль грає позиціювання акаунту та власне позиціювання автора Insta-блогу. Якщо ви творча людина, яка не визначилася про що її блог та що її цікавить в творчості, погодьтеся, втримати увагу великої кількості незнайомців без конкретики буде важко. Позиціонування потрібне, щоб розвивати свій блог в рамках ніши та поглиблюватися в тему свого напрямку. 
  • Вас шукатимуть не за ім’ям чи псевдонімом в Instagram. Найголовніші інструменти навігації в Instagram – хештеги та мітки локації.
    Наприклад, #ілюстратор – це хештег, який одразу говорить про митця в Україні, який займається ілюстрацією. Полегшити пошук можна за допомогою схеми – ставите допис, відзначаєте локацію (в значенні – місто-країна, для багатьох це принциповий момент), в коментарі спускаєте хештеги: #ілюстратор, #illustration, #иллюстратор тощо. 
  • Активуйте сторіз. Показ сторіз в Instagram має пріоритет над дописами, тому що в них більше живого контенту та їх зазвичай відкривають першими. Якщо ваші сторіз будуть цікавими та їх активно відкриватимуть, ви будете займати перші місця серед інших сторіз для вашої зацікавленої аудиторії. Обов’язково поширюйте окремі пости у ваші сторіз, додавайте мітку локації та свій ключовий тематичний хештег. 

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу пропонує розібрати п’ять акаунтів художників та визначити ключові фактори їх успіху.  

@so_juli

Українська фріланс-художниця, яка нині проживає в Нью-Йорку. 

У своєму акаунті вона розповідає цікаві історії про переїзд в іншу країну, про нові відкриття, стилістику тамтешніх міських ландшафтів, природу та, звичайно, процес створення власних робіт.  

Ілюстратор має власний авторський стиль та часто працює у форматі паттерн. 

Джерело: www.instagram.com/so__juli

@vale.illustration

Успішна українська фріланс-ілюстраторка, яка тільки починає просувати свою творчість в Instagram, але робить це за усіма правилами та трендами SMM.

Її акаунт можна розглядати як практичний посібник для усіх новачків, які хочуть успішно просуватися та бути відкритими для співпраці в глобальній мережі Instagram.

Вона креативно міксує контент, показуючи всі грані професії ілюстратор: творчий процес, особисте життя, свої думки про творчість, розповіді про митців, власні мерчі з брендами, поради щодо просування творчості, роботи колег, опубліковані ілюстрації. Також Ірина генерує власні конкурси та уроки для творчих людей і всіх бажаючих навчитися малювати, створювати колажі тощо. 

Саме Ірина Вале створює креативні комікси для Insta-журналу PRO Ідеї. Головні новини маркетингу: обов’язково підпишіться на нас.

 

@irashu_illustration

Українська художниця, яка працює над ілюстраціями для листівок та казок і пише власні історії до малюнків.

Її блог оформлено за усіма правилами SMM, має чітке позиціювання та буде цікавим для всіх поціновувачів авторського стилю Ірини Шу. 

@maruillustrator 

Українська ілюстраторка, яка веде цікавий блог про свої творчі експерименти.

Її акаунт буде цікавим для творчих людей, які бажають отримувати порцію натхнення та мотивації працювати над своїми проєктами та постійно дізнаватися щось нове про малювання.  

@mashuta_illustrator

Ще одна українська художниця, яка починає розвивати свій блог в Instagram.

Її ілюстрації тонко підкреслюють спостережливість та почуття гумору автора, часто втілюють найактуальніші суспільні теми.   

SMM-просування – це мастхев сучасності. Якщо ви бажаєте залучати увагу нової аудиторії та бути в полі зору своїх замовників, фанів, клієнтів – вам необхідно бути там, де вони проводять більшу частину свого “екранного” часу. 

  

Читати більше: