Snap показав, що він заплатив понад 250 мільйонів доларів понад 12 000 авторів через свої програми Spotlight у 2021 році.

Функція Spotlight для клону TikTok у додатку Spotlight була запущена в листопаді минулого року з обіцянкою віддавати 1 мільйон доларів на день творцям відео, які виробляти вірусний контент. 

 

Snap сказав, що автори (блогери) Spotlight у всьому світі публікують контент у три рази частіше, ніж тоді, коли функція стала доступною в листопаді минулого року.

«Ми були вражені позитивом нашої громади. Їхні таланти, пристрасті та унікальні перспективи демонструються на Spotlight щодня, і було цікаво спостерігати, як уява Snapchatters розпалюється під час використання Creative Tools. Насправді, понад 65% матеріалів Spotlight використовують один із креативних інструментів Snapchat або об’єктив доповненої реальності», – сказав Snap у дописі в блозі. 

TikTok став одним із найшвидших додатків, які охоплюють 1 мільярд активних користувачів щомісяця, тому конкуренти, такі як Snapchat Spotlight, Instagram Reels та YouTube Shorts, придумали видавати грошові винагороди для блогерів, щоб заохочувати людей створювати контент виключно для своєї платформи. 

У травні YouTube оголосив про фонд YouTube Shorts у розмірі 100 мільйонів доларів для творців контенту, який буде розповсюджуватися протягом 2021-2022 років. Компанія Meta (раніше Facebook) також оголосила в липні, що розпочне нові програми для інвестування понад 1 мільярд доларів для винагороди блогерів у Facebook та Instagram до 2022 року. 

«У наступному році ми продовжимо пропонувати низку можливостей для задоволення потреб блогерів, оскільки вони розважають нашу спільноту, розвиваючи свій бренд. А для нашої спільноти ми продовжуватимемо спрощувати стеження та перегляд контенту від ваших улюблених авторів – будь то в Spotlight, Stories або Discover. Сьогодні понад 25 авторів Spotlight також публікують своє шоу на Discover, і в найближчі місяці буде запущено ще більше». 

Джерело: Snap

 

@proidei.com

Коли треба ТІКАТИ, не почавши працювати… 🤯🏃🏻‍♂️ Краще з розумним загубити, як з дурним знайти 🤨

♬ original sound – Eugene

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.