Snapchat запустив новий додаток «Story Studio» для вибраних користувачів, який надає спрощені й модернізовані засоби для створення складніших вертикальних відео, які потім можна завантажувати в основний додаток.

Вперше анонсована на саміті партнерів у травні, Story Studio надає користувачам доступ до низки більш глибоких інструментів для редагування для створення складніших відеокліпів.

Як пояснив Snap: «Використовуйте інструменти для точного обрізання, поділу та визначення часу, щоб отримати правильні зміни. Додайте шари та підписи, щоб розповісти свою історію, а потім Звуки зі Snapchat. Спробуйте останню версію Lens, про яку всі говорять, і додайте плавні переходи від одного відео до іншого. Коли ви будете готові поділитися, надішліть його в Snapchat, щоб поділитися ним у своїй історії або в Spotlight».

Як зазначалося, відео, створені в програмі, потім можна експортувати в основний додаток Snapchat, а користувачі також можуть завантажувати їх і ділитися ними на інших платформах, якщо захочуть.

Цікаво, що Meta також нещодавно запустила свій додаток Spark AR Go, який полегшує створення AR.

Spark AR Go

 

Story Studio не орієнтована на AR, але цікаво спостерігати, як обидві платформи випускають нові, спрощені додатки для створення, які, безсумнівно, підштовхують до свят, і збільшення використання соціальних програм.

Хоча доступ до Story Studio обмежений. Як повідомляє The Verge, зараз додаток доступний лише як «рання версія» для користувачів iOS у США, Великобританії та Канаді.

Тим не менш, це може бути зручним інструментом, особливо для тих, хто хоче використовувати Snapchat для просування бренду та маркетингових цілей.

Ті, хто має доступ до програми Story Studio, можуть перевірити її тут.

 

@proidei.com

Можете мати суперкрутий продукт, магазин чи сервіс, але просто поставте до клієнтів ГРУБІЯНА 🤯 І вашому бізнесу каюк!

♬ оригинальный звук – Карина

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: