Snapchat оголосив про нову можливість обмежити пропозиції друзів для підлітків до 18 років, щоб дорослі незнайомці не могли легко знайти ці облікові записи, як частина своїх зусиль по боротьбі з «епідемією фентанілу», оскільки його звинувачують у нездатності запобігти контенту, «пов’язаному з наркотиками».

З впровадженням нової функції Snapchat не пропонуватиме облікові записи дітей віком від 13 до 17 років іншим користувачам, якщо вони не мають певної кількості спільних друзів.

«Хоча ми знаємо, що наркодилери прагнуть зв’язатися з потенційними клієнтами на платформах за межами Snapchat, ми хочемо зробити все можливе, щоб не помітити неповнолітніх у Snapchat з людьми, які, можливо, займаються незаконною чи шкідливою поведінкою», – повідомляє Snapchat.

«Нещодавно ми додали новий захист до швидкого додавання, нашої функції пропозиції друзів, щоб додатково захистити дітей віком від 13 до 17 років. Щоб хтось інший міг бути доступним у швидкому додаванні, користувачі віком до 18 років повинні мати з цією людиною певну кількість спільних друзів — додатково переконавшись, що це друг, якого вони знають у реальному житті,”– пояснили в компанії. 

Snapchat повідомить, що найближчими місяцями поділиться докладнішою інформацією про нові інструменти для батьківства, щоб дати батькам більше уявлення про те, з ким спілкуються їхні підлітки на Snapchat.

Гіганти соціальних медіа вже давно перевіряються на предмет психологічного впливу на дітей та молодих дорослих. У вересні 2021 року WSJ повідомили, що Facebook неодноразово виявляв, що Instagram викликає занепокоєння і депресію у молодих людей, а також негативно впливає на сприйняття свого тіла, особливо у молодих дівчат. Отримавши жорстку критику від законодавців і користувачів, Facebook (тепер Meta) призупинив проект Instagram Kids. У грудні компанія також оголосила, що на початку цього року запустить інструменти батьківського контролю. У серпні TikTok також вніс нові зміни конфіденційності для підлітків 13-17 років

Джерело: Snap

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com

Тут добренько ☺️

♬ Infinity – Jaymes Young

Послуги PRO Ідеї