Snapchat оголосив про оновлення своїх інструментів сканування, яке надасть більше способів використання камери Snap для виявлення додаткової інформації та полегшить більш прямі дії на основі побаченого.

Snapchat вперше додав свій варіант сканування два роки тому, надаючи користувачам Snap ще один спосіб збирати інформацію за допомогою програми. І хоча це не стало найважливішим елементом, з часом Snap продовжував додавати більше функціональних можливостей інструменту, і оскільки люди зараз звикли сканувати штрих-коди в рамках відстеження COVID-19, ця дія тепер стала більш звичною, надаючи більше можливостей для інструментів Snap у цьому відношенні.

По-перше, Snapchat робить функцію сканування більш центральною, розміщуючи її прямо на головному екрані камери програми.

 

Оновлення Snapchat Scan

 

Як ви можете бачити тут, зараз опція Сканування знаходиться прямо посередині нижньої панелі функцій у програмі.

Як пояснює Snap: Це оновлення надає кнопку “Сканувати” спереду та посередині на головній камері, що полегшує, як ніколи, пошук цікавих та корисних вражень у категоріях, включаючи моду, їжу, рослини тощо.”

В ідеалі це спонукатиме більшу кількість користувачів спробувати Scan і подивитися, що пропонує цей інструмент, що може допомогти збільшити прийняття та використання.

Що відіграє ключову роль у цьому наступному оновленні – Snap також впроваджує новий досвід покупок, безпосередньо за допомогою Scan, який надасть конкретні відповідні продукти на основі вашого відсканованого зображення продукту.

 

Оновлення Snapchat Scan

 

Як і більшість соціальних платформ, Snapchat повільно переходить до електронної комерції та полегшує більш прямі варіанти покупки в додатку. Прив’язка зробила AR фокус в цьому відношенні, з розвиненими примірочними інструментами і цифрові опціями проклейки, в той час як він також прагне інтегрувати більш цифрові варіанти одягу, як продукти для ваших персонажів Bitmoji .

Це вказує на зростаючий інтерес до віртуальних предметів та концепції Metaverse, де ваш цифровий аватар буде все більше перетворюватися на вас самих. Це ще один елемент, над яким Snap працює, гарантуючи, що він залишається в контакті з цією концепцією, що розвивається, але більш практичне, негайне значення його оновлень Scan допоможе краще поєднати ці два елементи та полегшить більш прямий зв’язок між реальними та віртуальними концепціями покупки .  

На додаток до цього, користувачі Snap також зможуть використовувати Scan для покупки за допомогою попередньо знятих зображень, а не лише нових, зроблених у додатку.

«Люди люблять робити скріншоти речей, які бачать в Інтернеті, і повертаються до них пізніше, а за допомогою Scan ми робимо це простіше, ніж будь-коли. Просто торкніться знімків екрана і за допомогою технології сканування знайдіть і купіть наряди з можливостями покупок через Memories». 

Нові елементи покупок Scan розпочинаються поетапно як на iOS, так і на Android, а покупки з Memories заплановані на найближчі місяці.

І нарешті, Snapchat також розгортає свою нову функцію ярликів камери для всіх користувачів.

 

Оновлення Snapchat Scan

Ярлики камери пропонують режими камери, об’єктиви та звукові доріжки, що стосуються того, що бачиться через камеру Snapchat. Сьогодні ярлики камери почнуть розгортати до 100% користувачів iOS у всьому світі».

 

Додаток додає ще один спосіб використовувати нові інструменти виявлення Snapchat для покращення використання в додатку. 

Еволюція Scan йде рука об руку з переходом до AR та накладанням цифрового контенту на ваше уявлення про реальний світ, і Snapchat зазначає, що з часом його елементи сканування будуть інтегровані у повністю окуляри з підтримкою AR .

Завдяки постійному розвитку Scan ми будуємо нове покоління персональних обчислень на базі споживачів, з інформацією та розвагами, які негайно стають доступними, коли люди спілкуються з друзями, відкривають для себе світ і роблять все”.  

Snap працює над наступним етапом для Spectacles, так само, як Facebook та інші розробляють свої власні пристрої для носіння AR, які повністю перенесуть це взаємозв’язок між увімкненим та офлайн на інший рівень.

Сканування є чимось попередником цього, і, як зазначалося, із ширшим прийняттям сканування QR-коду як засобу відстеження, щоб допомогти пом’якшити поширення COVID-19, зараз саме час, щоб Snap зробив більший поштовх до полегшення підключення цього пристрою більше, ніж у минулі часи.

Ці нові доповнення забезпечують більше функціональних можливостей та більшу ціль для параметрів сканування, що може зробити його більшим елементом у роботі Snap.

І оскільки цей розвиток триває, маркетологи повинні брати до уваги і обмірковувати, як ці ж функції можуть узгоджуватися з їхніми рекламними зусиллями. 

Джерело: SMT

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: