Підкреслюючи зростаючий вплив онлайн-контенту на ширше споживання медіа, нове дослідження, проведене Асоціацією споживчих технологій, яке буде опубліковано у поєднанні з щорічним заходом індустрії CES, показало, що споживачі в США зараз витрачають майже стільки ж часу на потокове відео на соціальних платформах, скільки вони дивляться традиційне телебачення.

Як повідомляє Variety, дослідження, яке включає відповіді понад 2000 респондентів, показує, що загалом контент, створений користувачами на соціальних платформах, зараз становить 39% тижневих медіа-годин, які витрачають американці, проти 61% для традиційних медіа.

 

Звіт про тенденції ЗМІ CTA

 

Ви можете побачити розбивку в цьому списку:

Традиційне телебачення займає 18% загального часу споживача медіа, проти 16% для контенту, створеного користувачами в Інтернеті.

І, як і слід було очікувати, ця тенденція ще більш виражена серед молодих споживачів.

«Підлітки 13-17 років витрачають 56% свого медіачасу на контент, створений користувачами, порівняно з лише 22% серед споживачів 55 років і старше».

Дані підкреслюють відхід від традиційних медіа до більш демократичних платформ соціальних медіа як ключової форми споживання контенту. Що важливо відзначити для брендів – хоча також важливо відзначити, що традиційне телебачення та відео на основі підписки зараз все ще займає левову частку часу споживання медіа.

Незважаючи на те, що UGC має значну цінність і великі переваги для охоплення та створення аудиторії в соціальних додатках, також є що сказати про редакційно визначений контент. І хоча послуги VOD, схоже, стануть смертельним дзвоном для традиційного телебачення, незважаючи на те, що молоді споживачі приєднуються більше до окремих авторів, ніж до каналів і шоу, контроль за модерацією та публікацією все ще відіграють ключову роль у сортуванні вершків від врожаю та посиленні цього контенту для більшої аудиторії.

 

Тенденції

Це, звичайно, змінилося протягом останнього десятиліття, але цікаво відзначити важливу роль, яку редакційно-кураторський контент все ще відіграє у ширшому медійному ландшафті. Молодші споживачі набагато більше пов’язані з окремими авторами, яких вони знаходять і на яких підписуються, і це є основною тенденцією щоденного споживання, яку слід відзначити. Але з точки зору того, як витрачати ваші медіа-долари прямо зараз, ці застарілі (за відсутності кращого терміну) формати залишаються значною цінністю, які можуть дати значні результати.

Іншими словами, не кладіть усі свої яйця в один кошик контенту, але переконайтеся, що ви в курсі останніх тенденцій споживання, які знову будуть змінені протягом наступного десятиліття, коли ми побачимо нову хвилю метавсесвіту. Творці виходять на новий етап.

 

Спосіб заробляння

Дослідження CTA також показало, що близько 20 мільйонів авторів у США якимось чином монетизують свій контент в Інтернеті, а середній дохід онлайн-творців контенту становить 768 доларів на місяць.

«З доходу, отриманого авторами, 28% припадає на товари або досвід шанувальників; 27% припадає на підписку на контент; 27% – це оплата за контент; 16% – від чайових; і 2% – з інших джерел».

Хоча платформи працюють над тим, щоб додати більше варіантів монетизації для авторів, щоб зберегти найкращі зірки на своїй платформі та змусити їхню аудиторію повертатися знову, сувеніри та підписки залишаються найбільшими прибутками, а поради все ще відстають.

 

Що має сенс

Хоча людям можуть подобатися й навіть полюбитися певні автори, вони все одно не надто ймовірно платять за те, що вони можуть отримати безкоштовно. Для творців це означає, що вам потрібно працювати над своєю пропозицією додаткової цінності, щоб максимізувати свої потоки доходу, а також розробляти продукти та/або послуги, які ви можете надавати на додаток до свого звичайного контенту, щоб збільшити свої можливості.

Це цікава доповідь про поточний стан медіа-ландшафту та зміни, які значною мірою змінили спосіб розповсюдження ЗМІ. З огляду на це, якщо ви хочете максимізувати повідомлення про свій бренд у 2022 році, вам слід шукати диверсифікації, оскільки популярний UGC у вашій ніші тепер є ключовим каналом для багатьох брендів, щоб охопити потрібну аудиторію.

Це може бути навіть більш ефективним, ніж телевізійна реклама, яка довгий час розглядалася як варіант розміщення реклами преміум-класу. 

Телевізійна реклама все одно забезпечить більшу впізнаваність бренду в багатьох відношеннях, але залежно від вашої аудиторії можуть бути кращі й цінніші способи підключення.

Джерело: Variety

 

@proidei.com

Хибні сподівання підприємців 🤓

♬ original sound – 💚✨SLOWMO GODDESS✨💚

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

None found

Читати більше:

None found