SoMo Bot підбиває підсумки 2020 року та нагадує, чому відстеження усіх згадок полегшить життя маркетологам, піарникам, журналістам, керівникам та власникам компаній. 

SoMo Bot – cервіс-бот миттєвої доставки згадок про вас/бренд/конкурентів/тренди ринку за заданим ключовим словом як з онлайн-медіа та соцмереж: Facebook, Instagram, YouTube, Telegram-каналів, так і з ТБ і друкованої преси. Усі згадування бот направляє миттєво після публікації в месенджери Facebook і Telegram.

Сучасний інформаційний потік настільки великий, що самостійно неможливо охопити та проаналізувати навіть ту інформацію, що стосується вас безпосередньо. Згідно з останніми дослідженнями USAID, зараз соціальні мережі є основним джерелом інформації та користуються найвищим рівнем довіри. Тому логічно, що непроінформованість значною мірою впливає на ваш імідж.

Команда SoMo Bot хоче поділитися реальними кейсами репутаційних криз, яких можна було б уникнути за допомогою моніторингу медіа. Наприклад, через один пост у соцмережах Balenciaga мали репутаційні проблеми та мусили зняти з виробництва нову модель взуття. Також кейс з куленепробивним склом на презентації нового Cybertruck Ілона Маска вже розлетівся мережею і складає неоднозначну реакцію.

Цікавим є кейс SoMo Bot, коли до них нещодавно звернулась компанія, проти якої конкуренти замовили інформаційну атаку у лідерів думок, а вони не могли це відслідкувати і вчасно відреагувати, тому що не використовували моніторинг медіа.

За допомогою моніторингу медіа SoMo Bot ви зможете:

•  Швидко реагувати та впливати на власну репутацію в мережі.
•  Тримати руку на пульсі та бути проінформованими 24/7/365.
•  Отримувати весь фідбек та легко опрацьовувати його.
•  Відстежувати новини ринку та креативних індустрій.
•  Приймати рішення для коригування PR-політики компанії.
•  Робити аналіз активностей конкурентів.
•  Фільтрувати новини за тональністю: позитивна, нейтральна, негативна.

SoMo Bot вже використовує заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України – Руслан Стрілець:

“До цього майже рік користувався іншим ботом і вважав його досить пристойним варіантом, поки не перейшов на SoMo Bot. Спочатку прискіпливо відслідковував і порівнював. Проте відразу стало очевидно, що SoMo Bot значно оперативніший і надсилає миттєві оповіщення, якщо ключове слово з’явилося в публікаціях медіа. Також знаходить згадки, навіть якщо в ключовому слові допущена помилка. І головне, що ним можна користуватись без обмежень за кількістю ключових слів. Без сумніву, SoMo Bot крутий, бо у безкоштовному моніторингу приходять навіть згадування у друкованих виданнях, чого не скажеш про інші ресурси і їх преміум-підписки. Тепер тільки SoMo Bot!”

SoMo Bot допоміг і Анні Давиденко – PR Director Гаріка Корогодського та PR Agent Володимира Дантеса:

«Для мене було постійно відкритим питання моніторингу ЗМІ. Два місяці тестую телеграм-бот SoMo Bot для моніторингу медіа. Суперзручна штука, яка надсилає тобі всі-всі оповіщення. У тому числі з блогів/форумів, фейсбук сторінок і друкованих ЗМІ. Можна налаштувати до 10 ключових слів і тональність – від позитивної до негативної і нейтральної».

Для читачів PRO Ідеї компанія SoMo Bot дарує двотижневе безкоштовне тестування Premium-версії бота за промокодом actproidei: перехід до бота.

SoMo Bot – бот, що надсилає для вас інформацію за заданим ключовим словом як з онлайн медіа та соцмереж: Facebook, Instagram, YouTube, Telegram-каналів, так і з ТБ і друкованої преси, в месенджери Facebook і Telegram.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: