Близько до Всесвітнього дня ​​смайлів Messenger оголосив про запуск своїх нових «Soundmojis» – це смайли, які відтворюють короткий аудіокліп, що забезпечує інший інтерактивний елемент для ваших чатів повідомлень.

Як ви можете бачити тут, Soundmojis, додавши до повідомлення, також відтворює звуковий фрагмент, який одержувач почує, коли отримає повідомлення.

Як пояснює Facebook: “[Soundmojis] – смайли наступного рівня, які дозволяють надсилати короткі звукові кліпи в чаті Messenger, починаючи від плескань, цвіркунів, барабанів і злого сміху, до аудіокліпів від ваших улюблених виконавців, таких як Ребекка Блек та улюблені телевізійні шоу та такі фільми, як F9 від Universal Pictures, “Бруклін дев’ять-дев’ять” від NBC і Universal Television, а також “Бріджертон” від Netflix і Shondaland. “Ах, драма всього цього”.

Це може бути цікавим доповненням до ваших чатових тем, що в кінцевому підсумку може стати великим хітом для програми – до тих пір, поки ви раптом не налакаєте когось в офісі чи вагоні поїзда моторошним примарним звуком з вашої переписки.

Facebook заявляє, що люди щодня надсилають в Messenger понад 2,4 мільярда повідомлень зі смайликами, тому схилятися до цього використання має сенс, і зараз більше людей люблять звукові елементи, ніж це було раніше (88% користувачів TikTok, наприклад, свідчать, що саме звук має важливе значення для досвіду TikTok), це може бути ідеальний час для того, щоб підняти смайлики на новий рівень, тоді як включення рекламних кліпів, що пов’язують, також вказує на ще одну можливість для Facebook перетворити його на маркетингову можливість, які можуть мати кілька вагомих випадків використання.

Ви можете собі уявити, що популярна рекламна кампанія може розширити певні цитати або кліпи до Soundmojis, щоб збільшити їхні зусилля щодо брендування, наприклад, що не те, що можуть задіяти всі бренди, а для великих кампаній або тих, що раптово отримують і надихнути людей на цитування та посилання, це може бути додатковим фактором вірусного поширення брендового контенту.

На цьому етапі Facebook не зазначив, як бренди можуть це зробити, але, враховуючи вищезазначені зв’язки, цілком ймовірно, це вже розробляється для більш широкого ринку.

Якщо ви хочете перевірити параметри Soundmoji, після оновлення програми Messenger ви можете торкнутися смайлика, щоб відкрити меню виразів, а потім вибрати піктограму гучномовця. Звідти ви можете переглянути та надіслати свої наклейки Soundmoji.

Messenger Soundmojis

Facebook заявляє, що буде продовжувати оновлювати свою бібліотеку Soundmoji, яка включатиме популярні та відомі голоси, щоб додати їх до опцій звукової відповіді.

На додаток до цього, а також прив’язавшись до Всесвітнього дня емодзі, Facebook представив цей огляд найпопулярніших смайлів з їжі та напоїв, що використовуються у Facebook, що може додати певного контексту до вашого планування.

Використання Facebook Emoji

Це досить базовий огляд, але він надає ще одну цікаву точку даних, що підкреслює актуальність використання смайлів, що може додатково вказати на те, що Soundmojis є переможцем для платформи.

Буде цікаво подивитися, як далеко Facebook зайде з цим, і наскільки користувачі відкриті для кліпів Soundmoji. Це може бути значним доповненням для постійних користувачів та брендів. 

Сподіваємось, найближчим часом ми отримаємо статистику використання від Facebook.

Джерело: Facebook

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.