Війна брендів-лідерів потокової музики набирає обертів. 

Spotify оголосив прозапуск функції передачі музики прямо з вашого Apple Watch. 

З моменту запуску програми в 2018 році Apple Watch працював насамперед як пульт дистанційного керування для музики Spotify, що відтворюється на iPhone або сумісному з Spotify Connect пристрої. Але як тільки нова функція буде розгорнута для вас, ви зможете транслювати музику зі Spotify на вашому Apple Watch на навушники або динаміки Bluetooth, коли ви не поруч із телефоном.

Для того, щоб налаштувати функцію трансляції, потрібно спочатку на екрані музичного програвача доторкнутися до меню пристроїв у нижньому правому куті. Якщо у вас є функція потокового передавання, ви повинні побачити свій Apple Watch у верхній частині списку. Якщо натиснути це, програма запропонує вибрати пристрої для програвання, підключені до Apple Watch, наприклад, AirPods або динамік Bluetooth. Виберіть пристрій, і музика почне транслюватись.

Функція потокового передавання вимагає наявності у вас Apple Watch Series 3 або новішої версії, watchOS 6.0 або новішої версії, стільникового або Wi-Fi зв’язку та останньої версії програми Spotify, згідно з документом підтримки Spotify.

Потокове передавання – не єдине нещодавнє оновлення до програми Apple Watch від Spotify. Компанія також додала можливість просити Siri відтворювати музику через Apple Watch у квітні цього року.

Джерело: The Verge

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: