Spotify анонсував новий формат реклами для подкастів під назвою картки із закликом до дії (CTA). 

Новий формат реклами з’явиться в програмі Spotify, коли почне відтворюватися реклама подкасту, і знову з’явиться під час вивчення програми Spotify. 

 

 

Новий вид реклами

Нові картки CTA дозволять користувачам отримувати доступ до пропозицій і рекламних акцій продуктів одним кліком без необхідності запам’ятовувати чи копіювати та вставляти партнерські посилання чи коди. «Ви часто змушені запам’ятати промо-код чи URL-адресу, щоб переглянути пропозицію, коли повернетеся до телефону чи ноутбука. Цей процес далеко не безперервний. Ось чому ми раді оголосити про запуск нової реклами в подкастах під назвою картки із закликом до дії (CTA)“, – йдеться у заяві Spotify.  

Рекламодавці можуть налаштувати картки із закликом до дії власними зображеннями, текстом та іншими кнопками, які можна натиснути, які спрямовують слухачів до дії, яку вони сподіваються заохочувати. Картки працюють на основі технології потокової вставки реклами Spotify (SAI) і призначені для того, щоб їх можна було побачити під час відтворення реклами та після того, як вона була почута. 

«Як тільки слухач почує вашу рекламу в подкасті, відповідні картки із закликом до дії з’являться у відповідних місцях, де рекламу було почуто спочатку, як-от сторінка епізоду подкасту чи сторінка шоу. Це означає, що ваше повідомлення може надходити частіше до семи днів після прослуховування початкової реклами в подкасті (якщо ваша кампанія не закінчиться раніше)», – Spotify додано. 

 

 

Картки із закликом до дії тепер доступні в окремих оригінальних та ексклюзивних подкастах Spotify у США, і вони будуть надаватися як безкоштовним, так і безкоштовним користувачам Spotify.  

Spotify вже давно інвестує в розробку продуктів і придбання на стороні виявлення подкастів і реклами. Востаннє компанія придбала Whooshka у грудні 2021 року, австралійську технологічну платформу подкастів для розміщення, розповсюдження, монетизації та відстеження подкастів. Придбання сталося після попередніх придбань компанії на ринку подкастів, включаючи американську рекламну та видавничу фірму для подкастів Megaphone і платформу пошуку подкастів Podz. 

Джерело: Spotify

 

@proidei.com

Хибні сподівання підприємців 🤓

♬ original sound – 💚✨SLOWMO GODDESS✨💚

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: