Оскільки компанія продовжує отримувати прибуток від подкастингу. 

Наразі Spotify має 172 млн платних передплатників і 381 млн активних користувачів щомісяця, оголосила компанія сьогодні в останньому звіті про прибутки. 

Це більше порівняно з 165 млн платних передплатників і 365 млн щомісячних активних користувачів у минулому кварталі, причому обидва показники зросли на 19 відсотків у порівнянні з минулим роком. Це відповідає тому, чого очікував Spotify у цьому кварталі.

Зростання означає, що Spotify продовжує залишатися найбільшим сервісом потокової передачі музики в світі. Хоча конкуренти Amazon Music і Apple Music не оприлюднюють регулярно номери передплатників, цифри, зібрані Music Ally, показують, що їх кількість передплатників становить приблизно 55 млн і 60 млн відповідно.

До кінця року Spotify очікує мати понад 400 млн активних користувачів щомісяця та понад 177 млн преміальних передплатників, що відповідає попереднім прогнозам.

Примітно, що в цьому кварталі середній дохід Spotify на одного користувача зріс до 4,34 євро (близько 5,03 доларів США), що вище з 4,29 євро (близько 4,98 доларів США) у минулому кварталі і становить збільшення на 4 відсотки в порівнянні з минулим роком. 

Загалом компанія отримала прибуток у розмірі 2 млн євро порівняно зі збитком у розмірі 101 млн євро в тому ж кварталі попереднього року. Обидва є відносно незвичайними для Spotify, враховуючи його акцент на зростанні, а не на квартальному прибутку або доході. Середньому доходу на одного користувача сприяло підвищення цін компанії за останній рік.

 

 

За даними The Wall Street Journal, дохід був підкріплений зростанням реклами в подкастах, який зріс з 10 до 13% загального доходу. 

Spotify стверджує, що кількість користувачів, які використовують подкасти, прискорюється, і що частка подкастів у загальному споживанні годин досягла «історичного максимуму» в цьому кварталі. Кількість подкастів на платформі зараз становить 3,2 млн, порівняно з 2,9 млн наприкінці попереднього кварталу. Spotify хвалиться, що тепер це «платформа номер один для подкастів, яку найбільше використовують американські слухачі», посилаючись на власні дані та звіт Edison Research.

Цифри з’явилися наприкінці відносно спокійного кварталу для Spotify, який не відзначався жодними серйозними придбаннями чи запусками. Також немає жодних ознак Spotify HiFi, нового рівня потокової трансляції CD-якості компанії, оголошеного в лютому, який планується запустити до кінця року.

Натомість у цьому кварталі компанія внесла більше незначних змін у свій сервіс, наприклад, широко розгорнула можливість для подкастерів додавати інтерактивні опитування та запитання й відповіді до своїх шоу , випустила додаток Wear OS з підтримкою відтворення в автономному режимі та додавши новий «Enhance», функцію, яка автоматично додає пісні до вже існуючих списків відтворення користувачів.

Джерело: The Verge

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Ура! Наклейки з посиланням в Instagram сторіз тепер доступні для всіх 🥳

♬ Бібліотека – Колос

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.