Starburst випускає костюм на Хеллоуїн персонажа «Маленького хлопчика», який з’являється в рекламі 2007 року про його цукерки «Ягоди та крем»

Реклама та персонаж стали популярними на TikTok у серпні, з  часом #berryandcream набрав понад 1,5 мільярда переглядів.

 

Споживачі, які використовуватимуть оригінальну пісню “Berries and Creme” у відео TikTok та позначитимуть тегами #StarburstLittleLad та #Sweepstakes, будуть учасниками розіграшу, щоб виграти костюм Little Lad. Бренд Mars Wrigley роздає 20 костюмів, які включають перуку із стрижкою, велику куртку з коміром та манжетами, панталони та шкарпетки.

Starburst має намір зацікавити 14-річною рекламою, яка стала популярною в TikTok, все більш важливій платформі для охоплення молодих споживачів, з конкурсом у соцмережах, який був би своєчасним для ключового періоду купівлі цукерок до Хеллоуїна.

Конкурс розпочався 30 вересня і триватиме до 7 жовтня.

Starburst, безсумнівно, так само здивований, як і будь-хто, що його незвичайна реклама на “Автовокзалі” зі смаком ягід і крему стала популярною у 2021 році, але така природа TikTok та його бази користувачів. 

 

 

Проводя розіграші на платформі, бренд Mars Wrigley може зацікавити пісню, танець та персонажа Little Lad, які використовувалися TikTokers, щоб пожартувати над своїми анахронічними зачісками та стилями одягу.

Подарувати костюм маленького хлопчика – це своєчасна нагорода, коли споживачі готуються до Хеллоуїна. Після того, як пандемія коронавірусу в 2020 році припинила такі заходи, як вечірки та хитрощі, очікується, що цьогорічне свято повернеться у повній силі, незважаючи на продовження поширення варіанту дельти. 

Очікується, що споживчі витрати на товари, пов’язані з Хеллоуїном, досягнуть рекордно високого рівня, а продажі цукерок сягнуть 3 мільярдів доларів за результатами опитування Національної федерації роздрібної торгівлі, проведеного Prosper Insights & Analytics. 

Оскільки споживачі очікують купити стільки цукерок на Хелловін, цей місяць стане вирішальним для Starburst. Бренд Mars Wrigley останнім часом активно працює, просуваючи самообслуговування за допомогою 30-денного календаря викликів All Pink і об’єднуючись із Nutrabolt для напою C4 Energy зі смаком Starburst. Ці зусилля та роздача костюмів «Маленького хлопчика» пов’язані з грайливим, позитивним іміджем бренду Starburst.

“Як частина бізнесу, який пишається тим, що дарує кращі моменти та більше посмішок, нам подобається, що наша реклама “Зоряні ягоди та Крем” все ще приносить радість шанувальникам більше десяти років потому”, – сказав Джастін Холлін-Тауб, старший директор американських фруктових закусок для Mars Wrigley.

Кілька брендів прагнули залучити вірусний інтерес до TikTok, щоб залучити молодих споживачів, які збираються на платформі. Найбільш примітно, що Ocean Spray минулого року об’єднався з творцем TikTok Натаном Аподакою після того, як відео стало популярним, на якому він катається на скейтборді, синхронізуючи губи з “Мріями” Fleetwood Mac і потягуючи з пляшки Ocean Spray Cran-Raspberry. Arby’s та Chevrolet також перетворили вірусні моменти на маркетингові зусилля.

Джерело: Marketing Dive 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Оновлення Instagram: Instagram Video 🔥

♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.