Згідно з нещодавнім звітом Conviva, глобальний потоковий стрімінг зріс на 21% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на чолі з Африкою, яка збільшилася на 273%.

Згідно зі звітом, в Океанії спостерігається здорове зростання на 80%, а потім у Південній Америці – на 56%. Азія та Європа були на 45% і 42% відповідно. Північна Америка, набагато більш усталений ринок потокової передачі, стабільно зростав на рівні 2%, що було таким же зростанням у порівнянні з минулим кварталом. 

Conviva виявила, що на великі екрани, включаючи смарт-телевізори, підключені телевізійні пристрої та ігрові консолі, припадає 73% усього часу перегляду потокового відео в усьому світі. 

Менші екрани демонстрували стабільний приріст, оскільки мобільні та настільні пристрої випередили загальне зростання на 32% та 30% відповідно, тоді як планшети зросли менше, лише на 14%. 

 

 

У звіті також виявлено, що на додаток до загального збільшення споживання контенту потокова реклама також зросла після важкого 2020 року. Тільки за цей квартал і останній квартал кількість рекламних експериментів і показів зросла більш ніж на 30%. 

У третьому кварталі 2021 року лише 15% оголошень не відображалися належним чином, що на 23% зменшило кількість упущених рекламних можливостей до кварталу.

Потокові платформи також збільшили вихід контенту на YouTube на 97%, що призвело до збільшення переглядів на 8,4% і збільшення залучення на 24%.

Дивлячись на загальну кількість переглядів відео на YouTube, Disney+ Hotstar перевищив Netflix з величезними 365,3 мільйонами переглядів у кварталі проти 302,9 мільйонів у Netflix, незважаючи на аудиторію приблизно в десяту частину її розміру.

Джерело: Conviva

 

@proidei.com

Коли у всіх вихідні, а ти маркетолог😭

♬ Last Night (feat. Keyshia Cole) – Diddy

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: