#вчись_перемагай – під такою назвою в соцмережах проходить флешмоб з метою підбадьорити українських школярів перед навчальним роком.

Ініціатори проєкту – міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна спільно із комунікаційною агенцією UK communications. Зірки естради, актори, ведучі телебачення, громадські діячі діляться з дітьми мотивуючими історіями з власного життя.

Відеозвернення до школярів вже записали реперка alyona alyona, журналіст Костянтин Грубич, кулінар та телеведучий Дмитро Горовенко, актор Данііл Мірешкін, співачка Lavika, журналіст та ведучий Тімур Мірошниченко, ведучі «Ранку на Суспільному» Олександр Єльцов, Антоніна Антоша та Олесь Гарджук, американський репер Wordsmith.

«Кожна ваша помилка, коли ви не досягаєте якогось результату, коли ви йдете до своєї цілі і щось робите не так, – це для вас величезний урок. Це для вас можливість проаналізувати, що ви робили не так і наступного разу зробити це краще і сягти більших висот», – говорить у своєму відеозверненні alyona alyona.

https://www.facebook.com/sos.cv.ua/videos/776899269807137/

 

Журналіст Костянтин Грубич називає постійне навчання вимогою часу, необхідним навиком для людини 21-го століття та зізнається, що сам постійно навчається новому:

«Школа, університет – на цьому не закінчується процес навчання. Професії змінюються Вимоги змінюються, виклики постійно нові. Тому вас, молодих людей, я навіть не закликаю йдіть вчитися – це необхідно, це цікаво, це круто».

https://www.facebook.com/sos.cv.ua/videos/1536023313271833/

 

Олександр Єльцов, телеведучий «Ранку на Суспільному», звертаючись до українських школярів, згадав про власний шлях до успіху та розповів, що йому допомагало досягати поставлених цілей:

«Не вірте у казки, коли учасники численних талант-шоу ніколи не займались музикою і співами, йшли собі вулицею і їх випадково помітив кастинг-директор. Насправді більшість переможців шоу роками працюють з викладачами на курсах і самостійно, щоб в один момент їх помітили. Я теж, до речі, багато працював ,щоб опинитись на цьому місці. Я починав з роботи кореспондентом у маленькій місцевій телекомпанії, розвивався, вчився, відвідував численні тренінги і тепер працюю на Суспільному мовнику».

https://www.facebook.com/sos.cv.ua/videos/402364434074729/

У міжнародній благодійній організації СОС Дитячі Містечка Україна зазначають, що ідея флешмобу виникла у процесі запуску благодійної ініціативи зі збору коштів на шкільні рюкзаки та канцелярське приладдя для дітей-сиріт та дітей у скруті.

«Спершу ми ставили за мету таким чином привернути увагу до потреб дітей, яким необхідна матеріальна підтримка у підготовці до нового шкільного року. Але, ініціювавши збір коштів та шкільного приладдя, зрозуміли, що цього мало – діти не менше потребують і моральної підтримки. Зараз, у період карантину, і школярі, і батьки розгублені, присутні тривога та страх. Згідно зі спостереженнями наших психологів, діти демотивовані та схвильовані перед навчальним сезоном. Тому з інформаційного флешмоб став мотиваційним. Ми сподіваємось, що таким чином, вдасться підбадьорити школярів та зміцнити їхню віру у власні сили», – зазначає Сергій Лукашов, національний директор СОС Дитячі Містечка Україна.

Організатори соціальної ініціативи запрошують підтримати #вчись_перемагай та поділилися зі школярами своїм досвідом, щоб запевнити їх – навчання обов’язково приведе їх до життєвих перемог. 

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: