За даними Sensor Tower, є дані про потужність впливу – реклама Super Bowl встановила, що серед мобільних брендів, які рекламували під час Великої гри, три з п’яти найкращих були крипто-додатками. Coinbase, eToro і FTX 13 лютого в сукупності зросли на 279% у порівнянні з попереднім тижнем.

Згідно зі звітом, 13 лютого реклама Super Bowl продемонструвала, що Coinbase, eToro та FTX відзначили збільшення завантажень у App Store та Google Play у Сполучених Штатах у порівнянні з середнім щоденним показником попереднього тижня, який наступного дня збільшився ще більше.

super-bowl-2022-install-growth

З цих трьох найбільше зросло Coinbase: 13 лютого кількість завантажень зросла на 309%, а 14 лютого — на 286%.

Завантаження eToro зросли на 132% 13 лютого і на 82% 14 лютого. FTX, з іншого боку, зафіксував збільшення завантажень на 130%, а потім на 81%.

13 лютого завантаження трьох популярних криптовалютних додатків у США разом зросли на 279% порівняно з попереднім тижнем.

 

Незважаючи на поширеність криптовалюти серед брендів, які орієнтуються на мобільні пристрої, традиційні бренди випереджають їх, коли мова йде про рекламу на надзвичайних (OTT) відеоплатформах PeacockParamount+ і Hulu, згідно з даними Pathmatics.

Серед рекламодавців OTT, Weight Watchers очолили чарт із витратами на маркетинг близько 1,4 мільйона доларів на три OTT-платформи, за ними йдуть Volvo і Nike, які витрачають понад 1 мільйон доларів і близько 623 000 доларів відповідно.

Бакалійний трекер Basketful був брендом № 4 за витратами на рекламу з приблизно 486 000 доларів США на маркетинг. Додаток дозволяє користувачам створювати списки покупок і має на меті відстежувати запаси та ціни в продуктових магазинах, особливо актуальна функція, враховуючи останні звіти про товари, які коштують дорожче. П’ятірку найкращих рекламодавців завершує Geico, яка витратила приблизно 413 000 доларів США на три OTT-платформи.

Крім Basketful, інші мобільні бренди не повністю уникали маркетингу на платформах OTT — програми для знайомств Hinge і eHarmony були одними з провідних рекламодавців на Hulu, Paramount+ і Peacock, як і WhatsApp, можливо, завдяки спробі Meta розширити свій обмін повідомленнями. популярність програми в США. Однак лише 11 із 100 найкращих рекламодавців на цих платформах були брендами, орієнтованими на мобільні пристрої.

Традиційне стає цифровим, цифрове стає традиційним

Цьогорічний Super Bowl показав, що традиційні видавці віддають перевагу платформам OTT, у тому числі тим, які охоплює Pathmatics , можливо, сподіваючись охопити молодшу аудиторію, яка з більшою ймовірністю користується потоковими сервісами. Тим часом крипто-додатки побачили можливість зробити хвилю в мейнстрімі — зокрема, такі програми, як Coinbase і eToro, не були націлені на Peacock або Paramount+, що вказує на те, що вони сподівалися охопити аудиторію, яка може не відповідати останнім технологічним тенденціям. 

Джерело: Sensor Tower

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Воронка продажів – це шлях клієнта від знайомства з брендом до покупки #маркетинг ♬ оригинальный звук – Юлия Сиончук

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: