Найцікавіші рекламні ролики цьогорічного фестивалю реклами Super Bowl 2021.

Super Bowl, який щорічно привертає увагу в середньому 160 мільйонів фанатів, традиційно є найбільшим рекламним заходом в календарі року. 

Але чим все відрізняється під час глобальної пандемії? PRO Ідеї. Головні новини маркетингу підібрали список 15 кращих рекламних роликів Super Bowl 2021.

Найбільша гра в спортивному календарі США, Супербаул щороку – чудовий привід випити пару холодних напоїв з друзями, перш ніж сісти і подивитися, як розгортається шоу. Отже, що відбувається з одним з найпопулярніших рекламних місць на телебаченні під час глобальної пандемії?

Хоча витрачання мільйонів коштів на рекламу завжди було ризикованим вкладенням, в цьому році цей ризик тільки збільшився. Таким чином, деякі з найбільших світових брендів вирішили відсидітися цього року, включаючи такі, як Coca-Cola, Ford і Budweiser. Однак відмовою вони викликали стільки ж шуму, скільки могли б досягти своїми рекламними роликами. Минулого тижня Budweiser вже був оголошений «переможцем» після того, як він вирішив перенаправити свої кошти в Раду по рекламі і Covid Collaborative, щоб сприяти поширенню вакцини по всій країні. Що стосується тих сміливих брендів, які заплатили 5,5 мільйона доларів за участь в Super Bowl LV, на які теми жартували, про що розповідали – побачимо в нашому списку 15 хітів. 

 

Anheuser-Busch: Давай вип’ємо пива

“Коли ми говоримо “Давай вип’ємо пива”, це ніколи не стосується лише пива. Це завжди найважливіші моменти життя – великі та малі – які трапляються, коли ми збираємось за пивом”.

 

Squarespace: З 5 до 9 від Dolly Parton

“Squarespace надає можливості мільйонам фантазерів, творців та виконавців, надаючи їм інструменти, необхідні для реалізації їх творчих ідей. На динамічних універсальних платформах Squarespace клієнти можуть заявити права на домен, створити веб-сайт, просунути в інтернеті та продати бренд. Наш набір продуктів поєднує в собі передовий дизайн та інженерію світового класу, що полегшує як ніколи встановити та володіти вашою присутністю в інтернеті”.

 

“Хто готовий до невеликого виміру?”

 

M&M’S: Збиратися разом

“Цьогорічний рекламний ролик Super Bowl доводить, що M&S може покращити майже будь-яку ситуацію … крім, звичайно, коли Ден Леві їсть ваших друзів”.

 

“Просто місцеве шоу, що заохочує вас підтримати місцеві ресторани за допомогою невеликої допомоги від їхньої місцевої подруги Карді Б.”

 

“Нескінченні аромати для укладання. Насолоджуйтесь обережно”.

 

Amazon: Тіло Alexa

“Це зайняло у нас деякий час, але ми знайшли нове тіло для Alexa.”

 

“Норвегія нищить нас на електромобілях. Ми маємо зробити краще. Ви в грі?”

 

“Представляємо 4 ковбоїв. У головних ролях: Майя Рудольф, Майя Рудольф, Майя Рудольф та одна і та сама, Майя Рудольф. Чотири ковбої розміром у чверть із завданням придбати одну чудову пару чобіт. Завантажте Klarna і заплатіть за 4 сьогодні. Кларна – Smooth Shopping”.

 

“Звичайно. Що Джейсон Олександр Худі виглядає чисто. Але, вірте чи ні, за цими очима є цілий світ болю … і бруду … New Tide Hygienic Clean Heavy Duty 10X Power PODS®️ видаляє як видимий, так і невидимий бруд з вашого одягу, надаючи вам глибоку чистоту, якій можна довіряти”.

 

Guinness: Goat

“Багато було розмов про те, що означає бути найбільшим за всі часи Goat … і хто краще розкладе це для нас, ніж легенда Джо Монтана. Підніміть півлітра – вітайте всіх нас і найкращий рік, який ще попереду!”

 

Skechers: Тоні Ромо про Skechers Max Cushioning

“Футбольна легенда Тоні Ромо та його дружина Кендіс завжди вимагають все МАКСИМАЛЬНО! Одного дня це бутерброд висотою, як хмарочос, а наступного дня це поїздка на вантажівці-чудовиську, але для повсякденного комфорту вони носять взуття Skechers Max Cushioning. Кожна пара має максимальну кількість інноваційної амортизації Ultra GO® та устілку Goga Mat ™ з повітряним охолодженням, яка дозволяє насолоджуватися комфортом з ранку до ночі. Це амортизація для максимуму … для надзвичайного комфорту!”

 

Bass Pro Shops and Cabela’s: Поверніться до природи

“Поверніться до природи”.

 

Indeed: Підйом

“Дійсно, він тут, щоб допомогти всім, хто шукає роботу, незалежно від їхнього походження чи досвіду. Люди, які тільки починають пошук роботи, і люди, які шукають нового старту. Люди, які точно знають, що вони шукають, і люди, яким може знадобитися якась підтримка та натхнення. Ми допомагаємо влаштуватися на роботу таким людям, як ви”.

 

Logitech: Кинь виклик логіці

“Щоб створити майбутнє, потрібно кинути виклик логіці минулого”.

 

Dr. Squatch: Ти не тарілка

“Ти не тарілка, ти – чоловік”.

 

Bud Light Seltzer Lemonade: Лимони минулого року

“Коли Bud Light Seltzer почав робити лимонад? Ймовірно, коли минулий рік передав нам усі ці лимони”.

Яка реклама вам сподобалася найбільше? 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: