Це досить зручний результат дослідження від Meta, враховуючи останні обмеження збору даних про аудиторію в результаті оновлення Apple ATT.

Сьогодні Meta опублікувала новий звіт, у якому розглядається вплив широкого демографічного націлювання для рекламних кампаній CPG у порівнянні зі стратегіями націлювання на інтереси, які більш відточені на конкретних аспектах аудиторії, але також є більш обмежуючими в результаті.

Тож, який з них ефективніший, залежить від того, як застосовується націлювання на інтереси, і, згідно з Meta, «переширення» аудиторії за допомогою націлювання за інтересами може значно погіршити ефективність кампаній.

Що, враховуючи те, що зараз у вас менше варіантів даних для таких, здається хорошим результатом для варіантів оголошень Meta, чи не так?

Фактичний аналіз є дещо більш нюансованим, ніж цей – щоб оцінити ефективність широкого та вузького націлювання реклами, Meta проаналізувала 50 CPG-кампаній у регіоні EMEA, виміряних за допомогою Facebook Brand Lift, який надає оцінку відносної ефективності реклами.

Як пояснила Мета: «Аналіз виявив, що приблизно в половині кампаній вибрані аудиторії інтересів були занадто вузькими, а отже, значно обмеженим охопленням порівняно з демографічною аудиторією. У цьому випадку (коли вибрані аудиторії за інтересами були занадто вузькими), демографічні аудиторії забезпечили майже вдвічі більше охоплення (+99%) порівняно з аудиторіями за інтересами при рівному бюджеті».

Тож демографічне націлювання – на яке не впливає ATT – краще. Це великий палець вгору за ділові інтереси Мети.

Якщо копнути трохи глибше, результати насправді досить логічні – при використанні націлювання на основі інтересів, на відміну від ширшого охоплення через демографічні показники, результати мають бути значно кращими, щоб виправдати більш обмежене охоплення (тобто ви досягаєте менше людей, але якщо вони витрачають більше в цілому, то зниження поінформованості про бренд компенсується більш сильною прямою реакцією).

 

Дані Meta показують, що це, загалом, не так:

Аналіз ефективності реклами у Facebook

Таким чином, хоча зосередження на більш конкретній аудиторії може дати кращі результати, на основі кожної людини, ширше охоплення фактично давало кращі результати в більшості випадків, оскільки охоплення більшої кількості людей за допомогою більш загального націлювання, розширеного обміну повідомленнями про бренд і допомогло охопити ще більше зацікавлених користувачів.

Аналіз ефективності реклами у Facebook

Звичайно, багато чого залежить від того, наскільки добре ви знаєте свою аудиторію та наскільки добре ви використовуєте націлювання на інтереси. Для тих, хто має дуже витончені процеси націлювання на інтереси, вони можуть досягти значно кращих результатів кампанії за рахунок більш конкретного фокусування.

Аналіз ефективності реклами у Facebook

Як ви можете бачити на цій діаграмі, націлювання на інтереси ефективніше для кампаній із нижньою послідовністю послідовності, тому охоплення ширшої аудиторії краще для поінформованості про бренд, якщо у вас є більш конкретна ціль і більше розуміння аудиторії, зосередженість на більш детальних категорії інтересів можуть покращити пряму відповідь.

Що має сенс. На ранніх етапах вам потрібно охопити якомога більше людей, щоб максимізувати обізнаність, тоді як точніше націлювання на основі попереднього навчання допоможе досягти кращих результатів на наступному етапі.

По суті, це досить логічний результат, але Meta, на яку хоче звернути увагу, полягає в тому, що багато компаній занадто рано стикаються з націлюванням реклами, коли охопити більше людей часто краще, оскільки тоді можна максимально підвищити впізнаваність бренду та охоплення.

Це, знову ж таки, є хорошим результатом для Meta, ґрунтуючись на обмеженнях даних, і це може допомогти вам керувати процесом націлювання реклами, отримувати більш загальний погляд на ранньому етапі, а потім звужувати фокус кампанії на основі відповідей.

Джерело: Meta

 

@proidei.com

Коли працюєш віддалено 😅

♬ оригинальный звук – Черных Станислав

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: