Засновник Telegram Павло Дуров заявив, що понад 70 млн нових користувачів приєдналися до його програми миттєвих повідомлень під час відключення Facebook у понеділок. 

“Щоденні темпи зростання Telegram на порядок перевищили норму, і ми за один день прийняли понад 70 мільйонів біженців з інших платформ”, – написав Дуров у своєму каналі Telegram.

«Я пишаюся тим, як наша команда впоралася з безпрецедентним зростанням, оскільки Telegram продовжував бездоганно працювати для переважної більшості наших користувачів. Тим не менш, деякі користувачі Америки могли відчувати повільнішу швидкість, ніж зазвичай, оскільки мільйони користувачів з цих континентів одночасно поспішали підписатися на Telegram”, – він додав. 

Facebook приписує майже шестигодинне відключення, яке завадило 3,5 мільярдам користувачів отримати доступ до програм, включаючи WhatsApp, Instagram та Messenger, до помилкової зміни конфігурації.

Signal також повідомив у твіттері, що під час відключення програми до них додалися мільйони нових користувачів.

Telegram та Signal також помітили значне збільшення кількості завантажень, коли WhatsApp оголосила про свою суперечливу політику конфіденційності. Після оголошення нової політики конфіденційності користувачі мобільних пристроїв почали шукати альтернативні програми WhatsApp, а Telegram і Signal додали мільйони нових користувачів. 

Великі компанії соціальних медіа також побачили збільшення часу, витраченого на програми під час відключення Facebook. За даними Sensor Tower, Snapchat зафіксував 23% приріст  часу, витраченого на його Android-програми в понеділок в порівнянні з тим же днем до тижня. Це призвело до збільшення активності в додатках від Telegram і Signal до Twitter та TikTok 4 жовтня, доповідають дослідники мобільних пристроїв.

Джерело: Telegram

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Наймати досвідченого директора з діджитал-маркетингу чи вирощувати власні кадри❓Продовження

♬ оригінальний звук proidei.com

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.