Державний фонд Абу-Дабі Mubadala Investment Co та Abu Dhabi Catalyst Partners оголосили сьогодні, що інвестували 150 мільйонів доларів у популярний месенджер для обміну повідомленнями – додаток Telegram.

Поки Mubadala Investment Co інвестував 75 ​​мільйонів доларів у п’ятирічні облігації програми обміну повідомленнями до IPO, Abu Dhabi Catalyst Partners вклав додаткові 75 мільйонів доларів.

База користувачів Telegram досягла критичної маси, що робить її серед світових технологічних гігантів”, – заявив керівник Mubadala Фаріс Сохайл Фаріс аль-Мазруї. “Telegram добре розташований для точки перегину, яка перетворить його на провідну світову технологічну компанію”.

Telegram був заснований в Росії у 2013 році Павлом Дуровим та його братом Миколою Дуровим. Зараз компанія має понад 500 мільйонів активних користувачів щомісяця, як повідомляє Abu Dhabi Catalyst Partners.

Telegram, як і Signal, зафіксували значне збільшення кількості завантажень відповідно до суперечливої ​​політики WhatsApp, яка змусила мільйони користувачів шукати альтернативи WhatsApp.

«Ми вшановані інвестицією в Telegram від компанії Mubadala та Abu Dubai Catalyst Partners в 150 мільйонів доларів», – сказав генеральний директор Telegram Павло Дуров. “Ми з нетерпінням чекаємо розвитку цього стратегічного партнерства для продовження нашого зростання в регіоні Близького Східного Світу та у всьому світі”.

Джерело: Reuters

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: