Telegram оновив свій додаток новими функціями, включаючи Payments 2, заплановані голосові чати, міні-профілі для голосових чатів, нові веб-програми та багато іншого. 

Компанія вперше запустила свою функцію платежів ще у 2017 році, що дозволяє користувачам здійснювати платежі за послуги та товари, не виходячи з програми. З новим оновленням продавці зможуть приймати платежі за допомогою кредитних карток у будь-яких чатах через 8 інтегрованих сторонніх постачальників платіжних послуг, таких як Stripe, Yandex.Money, Sberbank, Tranzzo, Payme, CLICK, LiqPay, ECOMMPAY.

 

Платежі 2.0

Підтримка платежів уперше з’явилася у 2017 році — завдяки цьому можна сплачувати рахунок просто через платіжних ботів і замовляти будь-які товари прямо в застосунку.

Нове оновлення дає змогу публікувати товари в будь-якому чаті, у тому числі групах і каналах з мільйонами підписників. Повідомлення з платіжними кнопками можна переслати друзям, і всі одержувачі зможуть сплатити за товар чи послугу.

Крім цього, тепер при оплаті можна додати чайові — і підтримати улюбленого автора, кав’ярню чи магазин. Для оплати можна використовувати будь-який застосунок – включаючи Telegram для комп’ютера.

Платформа для платежів відкрита та безплатна – Telegram не бере комісії і не зберігає платіжну інформацію. Реквізити надсилаються напряму платіжній системі, а адреса для доставлення — продавцеві, щоб він надіслав товар.

Випробувати новы можливості на безкоштовних тестових товарах можна в цьому каналі.

Під’єднати власний магазин до платформи платежів можна без узгодження з Telegram. Усі деталі доступні в технічній документації для розробників.

 

Відкладені голосові чати

За допомогою голосових чатів можна як поспілкуватися в компанії друзів, так і під’єднатися до трансляції з мільйонами слухачів.

Відтепер адміністратори груп та каналів можуть запланувати майбутній голосовий чат на певний час – аби всі охочі могли підлаштувати власні плани, розповісти про подію друзям та запастися попкорном.

Учасники спільноти побачать кольоровий таймер зі зворотним відліком і зможуть підписатися на сповіщення про початок голосового чату.

Створити відкладений голосовий чат можна з профілю групи або каналу, де ви є адміністратором. На Android натисніть ⋮ > Почати голосовий чат > Вибрати час. На iOS потрібно натиснути на кнопку із символом голосового чату, а потім Вибрати час.

У зазначений час чат не запуститься несподівано для всіх – він розпочнеться лише тоді, щойно будь-хто з адміністраторів натисне Почати зараз.

 

Інформація з профілю в голосових чатах

З вікна голосового чату тепер можна швидко переглянути фотографію і дані з графи Про себе будь-кого з учасників – корисно, аби краще впізнати людину, з якою ви розмовляєте.

Відредагувати свою фотографію та дані Про себе теж можна прямо з голосового чату – наприклад, швидко перевтілитися в персонажа для ігрової партії або завантажити фото з краваткою перед виступом.

 

Нові веб-версії

Telegram можна користуватися прямо з браузера з 2014 року. Вчора Telegram представив одразу дві нові веб-версії. Обидві підтримують анімовані наліпки, голосові чати, папки для чатів та інші можливості – і чудово працюють на мобільних пристроях.

Завдяки цим застосункам, ви можете миттєво отримати доступ до ваших чатів на будь-якому комп’ютері або телефоні — без встановлення, завантаживши всього 400 KB, що приблизно дорівнює розміру двох фотографій.

Як і інші застосунки, усі веб-версії працюють незалежно від вашого телефону — він може бути вимкнений або бути поза мережею. Нові застосунки доступні за цими адресами:

•  Telegram Web K
•  Telegram Web Z

 

Встановлення на Android напряму з сайту

Нове оновлення вже доступне для користувачів iOS через App Store, проте в Google повідомили, що “модерація застосунків зараз займає більше часу через підвищене навантаження”. На щастя, користувачам Android не потрібно чекати, доки оновлення з’явиться в каталозі Google Play.

Telegram для Android можна завантажити напряму з офіційного сайту telegram.org. Застосунки, встановлені таким чином, будуть автоматично оновлюватися до останньої версії. Оновлення, найімовірніше, з’являтимуться на декілька днів, а часом і тижнів раніше, оскільки не потрібно буде чекати, доки нову версію схвалять у каталозі.

 

Швидке наближення

Тепер ви можете швидко наблизити фотографії та відеозаписи в чаті, не відкриваючи їх: достатньо потягнути по зображенню двома пальцями.

 

Поліпшення для перегляду медіа

Користувачі iOS можуть перемотувати відеозаписи вперед або назад, утримуючи пальцем кнопки +/- 15с. На Android відео можна перемотувати вперед або назад, утримуючи пальцем ліву або праву частину екрана. Подвійне натискання перемотає на 10 секунд.

 

Підказки та нові анімації на Android

З кожним оновленням застосунок для Android працює плавніше та розквітає новими анімаціями. Цього разу — при появі бічного меню та повернення до чату зі списку чатів.

 

Джерело: Telegram

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: