Tesla випустила новий дитячий квадроцикл під назвою «Cyberquad for Kids». На сайті компанії зазначено, що квадроцикл підходить для дітей віком від восьми років. Він коштує 1900 доларів, і Tesla попереджає, що замовлення можуть не прийти до свят.

У середу веб-сайт Tesla додав продукт під назвою «Cyberquad for Kids». В описі продукту зазначено, що він має максимальну швидкість 10 миль на годину і підходить для дітей віком від восьми років.

Дитячий квадроцикл коштує 1900 доларів, а доставка почнеться через два-чотири тижні. «Замовлення не гарантовано прийдуть до свят», – зазначається на сайті Tesla.

У розділі поширених запитань про магазин Tesla сказано, що покупцям доведеться самостійно зібрати квадроцикл.

Квадроцикл дуже нагадує майбутній електричний пікап Tesla Cybertruck.

Коли Tesla вперше представила Cybertruck у 2019 році, вона одночасно оголосила, що випустить повнорозмірний двомісний квадроцикл під назвою Cyberquad, який можна буде придбати разом із вантажівкою. Під час презентації Cybertruck у 2019 році в задню частину вантажівки завантажили Cyberquad.

Cybertruck мав бути відправлений у 2021 році, але виробництво було перенесено на 2022 рік. У твіті минулого тижня генеральний директор Ілон Маск сказав, що повідомить про Cybertruck під час звітування Tesla про прибутки в січні. Він описав цей рік як «кошмар ланцюга поставок».

Tesla мало що говорила про квадроцикл з моменту його анонсування в 2019 році. І ось, він вже доступний.

Джерело: Tesla

 

@proidei.com

Q/A: Яка найкраща довжина допису в Instagram❓

♬ Juless Edits – Shou

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: