TikTok та Shopify у вівторок оголосили про партнерство, яке дозволить застосувати можливості покупок у додатку для обміну відео, що використовує його дуже специфічний алгоритм.

З новим продуктом, який отримав назву TikTok Shopping, комерсанти Shopify, які мають облікові записи TikTok For Business, можуть додати вкладку “Покупки” до своїх профілів, йдеться у прес -релізі. Тоді продавці можуть створити міні-вітрину з цінами, фотографіями та кнопкою “додати у вибране”, яка приведе користувачів до їх веб-сайту після оплати, синхронізуючи каталоги своїх продуктів. 

Наразі пілотну програму TikTok Shopping відкрито для продавців Shopify, розташованих у США та Великій Британії, і за кілька тижнів до них приєднається обрана кількість комерсантів у Канаді. Ця функція буде впроваджена в інші регіони протягом наступних кількох місяців. Продавці Shopify повинні мати обліковий запис TikTok для бізнесу, щоб мати доступ до TikTok Shopping, сказав представник Shopify Retail Dive.

TikTok входить у відносно переповнений простір соціальної комерції-за допомогою таких додатків, як Instagram, Facebook, Snapchat та, нещодавно, Twitter, які змагаються за частину багатомільярдного ринку.

Instagram навіть заявив, що “більше не є додатком для обміну фотографіями”, зосередившись на шопінгу, творцях, відео та обміном повідомленнями. Twitter, з іншого боку, у липні оголосив, що запускає експериментальний модуль Shop – інструмент, який дозволяє компаніям демонструвати свою продукцію поверх своїх профілів. В останні місяці Snapchat і Pinterest роблять ставку на засоби випробування AR, щоб спонукати споживачів відкривати товари, особливо в той час, коли багато тестувальників продуктів були зняті з полиці.

Нещодавній звіт eMarketer показує, що продажі соціальної комерції в США зросли на 35,8% до 36,62 млрд доларів цього року з 26,97 млрд доларів у 2020 році та 19,42 млрд доларів у 2019 році.

Хоча TikTok може трохи запізнитися в грі порівняно зі своїми конкурентами, які минулого року оголосили про низку нових комерційних функцій, додаток уже має репутацію, що переконує користувачів купувати товари на своїй сторінці For You. У додатку #TikTokMadeMeBuyIt має понад 4,7 мільярдів переглядів, а варіанти хештегу, такі як #tiktokmademebuythis та #tiktokmademebuy, набрали відповідно 189,4 мільйона та 47 мільйонів переглядів.

Попередні експерименти програми з покупками та здатністю робити продукти вірусними також виявилися обіцяючими.

У грудні Walmart у партнерстві з TikTok організувала подію з прямим ефіром, яку можна було придбати за участю провідних творців, що настільки перевершила очікування роздрібної торгівлі від глядачів, що вона вирішила провести другу подію TikTok у березні. Минулого року Ocean Spray зміцнила репутацію свого бренду завдяки відео TikTok, на якому чоловік на скейтборді ковтнув коробку з його Cran-малиною, яка зібрала мільйони переглядів.

Партнерство Shopify та TikTok також включає в себе посилання на продукти продавцям Shopify для позначення продуктів у публікаціях. Хоча Shopify є першим комерційним сайтом, який пропонує продукти на вкладках покупок у TikTok, дві платформи також співпрацювали в минулому.

Кайлі Дженнер з “Кайлі Косметикс” також стане однією з перших користувачів Тікток Шопінг.

«Наша спільнота перетворила шопінг на досвід, що базується на відкриттях, зв’язках та розвагах, створюючи неперевершені можливості для брендів привернути увагу споживачів», – заявила у своїй заяві президент глобальних бізнес -рішень TikTok Блейк Чендлі. “TikTok унікально розміщено в центрі контенту та комерції, і ці нові рішення ще більше спрощують бізнес будь-якого розміру створювати цікавий контент, який спрямовує споживачів безпосередньо до цифрової точки покупки”.

Джерело: TikTok

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com В університетах не може бути гарного курсу з діджитал-маркетингу 🧐➡️ #діджиталмаркетинг #маркетолог #маркетинг #смм #smm #proідеї ♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.