TikTok підготував новий маркетинговий посібник для малого та середнього бізнесу з цінними порадами про найефективніші шляхи просування на платформі.

Як частина своєї більш широкої ініціативи “Місяць малого бізнесу”, за допомогою якої TikTok прагне виділити переваги платформи для малого та середнього бізнесу та просувати в додатку менших операторів, TikTok опублікував новий 60-сторінковий посібник про те, як малі та середні підприємства можуть найефективніше використовувати його інструменти, включаючи низку пояснювачів, підказок, оглядів та тематичних досліджень, щоб надати перспективу та вказівки тим, хто хоче намітити більш ефективну стратегію TikTok.

І якщо ви розглядаєте TikTok як канал для свого діджитал-маркетингу або ви цікавитеся трендами онлайн-просування, безумовно, вам варто його переглянути. Ви можете завантажити повний путівник тут, але в цій публікації ми розглянемо деякі основні моменти.

Як зазначалось, новий посібник має на меті викласти переваги TikTok для просування малого та середнього бізнесу та містить низку статистичних даних про залучення та вказівки, узгоджені з цим підходом.

Маркетинговий посібник TikTok

Посібник також включає цілий ряд підказок, спрямованих на TikTok, покликаних допомогти брендам застосувати більш ефективний підхід до своїх маркетингових зусиль TikTok.

Конкретні примітки з посібника є корисними, оскільки TikTok надає чіткі, дієві поради щодо того, що саме повинні робити бренди, щоб максимізувати свою ефективність на платформі, і те, що, на їх думку, найкраще працює з точки зору брендового контенту та публікацій.

TikTok також включає цілий ряд тематичних досліджень та прикладів, щоб проілюструвати ключові моменти, які також надають деяку цінну перспективу для сприяння у плануванні.

І, безумовно, більше брендів шукають подальших вказівок у своїх зусиллях TikTok. Згідно з нещодавнім опитуванням, TikTok – це платформа, про яку більшість малих і середніх підприємств прагнуть дізнатись більше цього року, оскільки ця платформа продовжує рости та просуватися до того, щоб стати наступною платформою для мільярдів користувачів.

Вам обов’язково варто ознайомитися з цим новим посібником з цінними примітками для вашої стратегії просування.

Повний “Офіційний путівник з маркетингу на TikTok” ви можете переглянути та завантажити тут:

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.