TikTok робить наступні кроки у своєму зростаючому просуванні електронної комерції з новою опцією реєстрації бізнесу, яка дозволить брендам вказати свою бізнес-категорію у своєму профілі, а також надасть їм ранній доступ до нових бізнес-функцій.

 

Процес реєстрації бізнесу TikTok
 

Як ви можете бачити на цьому знімку екрана, яким поділився експерт із соціальних мереж Метт Наварра (через Ясера Массода), деякі менеджери бізнес-профілів TikTok тепер можуть отримати доступ до нової опції реєстрації бізнесу в налаштуваннях Business Suite.

Як пояснює TikTok, це не те саме, що значок підтвердження, який забезпечує додатковий рівень впевненості та повноважень щодо вашої ділової особи. Але, зареєструвавши свій бізнес за допомогою цього процесу, який вимагає від користувача ввести різні додаткові відомості про компанію, ви можете відобразити категорію свого бізнесу у своєму профілі TikTok, що надасть TikTok ще один спосіб збирати дані про бізнес-користувачів, а також категоризувати сторінки на різні сегменти програми.

 

Процес реєстрації бізнесу TikTok
 

Це може допомогти на наступному етапі його списків електронної комерції, краще висвітлюючи різні компанії та демонструючи їх відповідним користувачам. Це також може допомогти розповісти про те, що робить ваша компанія, і полегшить стимулювання покупок від відвідувачів профілю.

Електронна комерція — це наступний великий крок для TikTok

Оскільки коротке відео надає менше можливостей для розміщення реклами, TikTok має надати творцям альтернативні засоби отримання прибутку, щоб вони продовжували публікувати свої кліпи, замість того, щоб спрямовуватися на YouTube чи Instagram, які мають більш усталені системи розподілу доходу.

Покупки In-stream були ключовим напрямком на цьому фронті для Douyin, китайської версії програми, яка тепер отримує більшу частину свого доходу від прямих покупок у додатку. 

TikTok прагне наслідувати цьому прикладу з розширенням списків електронної комерції, а також прямими трансляціями покупок, інтеграцією Shopify та різними іншими проектами, пов’язаними з комерцією, зараз активно працює над додатком для відео, що розвивається.

Реєстрація бізнесу є меншим елементом у цьому відношенні, але можливість поділитися своєю категорією бізнесу додає додатковий рівень повноважень до вашої присутності в додатку, а також краще доносить ваші пропозиції до користувачів.  

Джерело: SMT

 

@proidei.com

Q/A: Яка найкраща довжина допису в Instagram❓

♬ Juless Edits – Shou

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: