TikTok експериментує з тим, щоб дозволити творцям у всьому світі публікувати відео тривалістю до трьох хвилин, і тепер розширює цю опцію для всіх користувачів у найближчі тижні.

Кожен стикався з історією на TikTok, яка наразі охоплює кілька відео. Іноді у історії чи навчальному посібнику навіть не залишається стільки для другої частини, але поточний формат від 30 секунд до однієї хвилини змушує творців проявляти творчість зі своїм контентом. Оскільки довший формат стане доступним для всіх користувачів у найближчі тижні, їм більше не доведеться турбуватися про скорочення довших історій чи подрібнення їх на кілька відео. Користувачі отримуватимуть сповіщення, коли трихвилинна опція буде додана до їхнього набору інструментів. 

Як сказав Дрю Кірхгофф, менеджер з продуктів TikTok : “… ми часто чуємо від творців, що вони хотіли б лише трохи більше часу, щоб втілити свої кулінарні демонстраційні програми, детальні навчальні посібники, навчальні плани уроків та комедійні замальовки за допомогою творчих інструментів TikTok. Завдяки довшим відео, творці матимуть можливість створювати нові або розширені типи контенту на TikTok із гнучкістю трохи більше місця».

Хоча довший формат, безумовно, корисний для такого контенту, як навчальні посібники, буде цікаво подивитися, як користувачі сприймуть зміни. Хоча буде чудово бачити більше контенту вашого улюбленого творця, довші відео на сторінці відкриття програми “Для вас” можуть не працювати так добре, як користувачі очікували від розваг короткої форми. 

Майже кожна платформа з короткими відео в тій чи іншій точці збільшила максимальну тривалість, наприклад, Instagram продовжив свій 30-секундний ліміт до однієї хвилини. Проблемою для платформ є підтримка унікальності контенту та конкурентна перевага над іншими.

Оскільки інші платформи створюють власні версії відео, схожих на TikTok, TikTok доведеться довести, що довший формат може заважати користувачам.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.