Торік у людей було багато зайвого часу, і більша частина його витрачалася на їхні смартфони.

За даними CleverTap, час, витрачений на мобільні програми, збільшився серед представників всіх поколінь у 2020 році. Покоління Z збільшило їх використання на 16%, міленіали на 18% та зафіксовано колосальний ріст активності від бейбі-бумерів та покоління X.

То де люди витрачали весь той зайвий час? CleverTap опублікував в блозі статтю, де обмінюються статистикою щодо всіх тенденцій використання мобільних пристроїв з 2020 року. Як ви можете здогадатися, збільшення часу, проведеного на Zoom та Google Meet, суттєво збільшилось у завантаженнях та використанні. Також не дивно, що TikTok був найпопулярнішим додатком соціальних мереж №1 у світі. 

TikTok злетів прямо тоді, коли США всіх закрили в блокування, і саме тоді почалося масове збільшення завантажень та використання. 

•  Станом на квітень 2020 року TikTok завантажували більше двох млрд разів в Apple App Store та Google Play.
•  За оцінками, TikTok мав 65,9 млн активних користувачів щомісяця в США в 2020 році.
•  До кінця 2021 року TikTok матиме 37,3 млн користувачів покоління Z щомісяця проти 33,3 млн в Instagram.

Очевидно, що TikTok – це місце, де бренди можуть бути прямо зараз, особливо якщо до вашої цільової аудиторії входить покоління Z. Тим більше, якщо ваша цільова аудиторія базується в США.

Як видно на малюнку нижче, США, здається, є фанатом номер компанії TikTok.

 
 

Якщо ви вже обговорювали питання створення профілю для вашого бренду на TikTok, ось кілька цікавих статистичних даних, які слід врахувати.

Джерело: CleverTap

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.