15% всіх дорослих та 36% покоління Z зробили покупки на основі рекомендацій TikTok, говорить опитування Adweek-Morning Consult.

Оскільки TikTok за останній рік зростав у популярності, деякі бренди знаходять свою програму в додатку –  безперешкодно беруть участь у вірусних викликах та наймають найгарячіших кріейторів контенту, тоді як інші лише починають пробувати себе у форматі коротких відео.

І хоча платформа зараз досі вважається тимчасовою тенденцією, нові дані опитування Adweek-Morning Consult показують, що бренди можуть захотіти почати інвестувати в стратегію TikTok, якщо вони цього ще не зробили.

Поки що це досить захоплена аудиторія – 49% користувачів TikTok заявили, що придбали товар чи послугу у бренду, побачивши їх рекламу, просування або огляд на платформі.

Розкол поколінь у соціальних мережах

Хоча покоління Z, швидше за все, буде на TikTok, при цьому 71% респондентів цього покоління кажуть, що у них є профіль на платформі, улюблені соціальні платформи кожного віку також вказують, звідки вони можуть довіряти комунікаціям з брендами.

Наприклад, 60% міленіалів заявили, що придбали щось у бренду, побачивши його рекламу, просування або рецензування у Facebook. Трохи менше половини (48%) покоління X і лише 27% бебі-бумерів сказали те саме.

Загалом, 41% дорослих заявили, що придбали щось, побачивши це у Facebook. Платформа також виграє від набагато вищого рівня загального охоплення, ніж TikTok вдалося отримати до цього часу – 81% дорослих заявили, що зараз мають обліковий запис Facebook, тоді як лише 30% заявили, що мають обліковий запис TikTok.

Instagram також користується високою популярністю серед представників покоління Z та міленіалів: 88% та 71% повідомляють, що вони мають Instagram-профіль, відповідно.

Половина міленіалів заявила, що придбали щось у бренду, побачивши його рекламу, просування або рецензування в Instagram, тоді як 53% покоління Z сказали те саме.

Менше чверті (23%) загального сегмента покоління X заявили, що купили щось, побачивши це в Instagram, а технічно підковані 5% бумерів сказали, що теж.

Унікальна можливість на TikTok

Проте, Instagram існує приблизно вдвічі довше, ніж TikTok – і відеододаток обіцяє показати колосальний результат  – 1 мільярд активних користувачів (те, що зараз має Instagram) до кінця року.

Цікаво, що користувачі TikTok частіше за дорослих купують у торгових марок, побачивши рекламу, акції або згадки на інших платформах соціальних мереж, таких як Pinterest, YouTube, Snapchat, Instagram, Reddit і навіть LinkedIn.

Насправді TikTok-ери можуть бути найвідданішою групою покупців із соціальних мереж.

Джерело: Adweek-Morning Consult

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.