TikTok випустив другий елемент своєї нової серії “За бізнесом”, який надає поради та уявлення для малих і середніх підприємств, які прагнуть використовувати платформу в рамках свого підходу до діджитал маркетингу.

У першій частині серії висвітлено відеопоради та методи, які допоможуть виділити ваші кліпи TikTok, тоді як цей новий набір детальніше вивчає, як власники малого бізнесу насправді використовують TikTok для збільшення зв’язку з аудиторією та підвищення їх присутності на ринку.

Наприклад, у першому відео розглядається, чи підходить TikTok для вашого бізнесу.

 

Інші відео містять найкращі практики та поради щодо побудови спільноти, тоді як є також колекція прямих відомостей від власників малих та середніх підприємств про те, що, на їхню думку, є справжніми ключами успіху TikTok.

 

Варто перевірити кліпи довжиною близько півтори хвилини, якщо ви хочете зацікавитись присутністю на TikTok, або просто цікавитесь, що інші бренди отримують від платформи та як вони ними користуються.

І хоча більшість порад досить широкі, є кілька хороших нотаток – і той факт, що вони надходять від підприємств, які фактично розміщують повідомлення на платформі, додає деяку додаткову цінність спільній інформації.

TikTok все ще зростає і залишається на вершині хіт-парадів магазину додатків, прогнозуючи, що на якомусь етапі цього року він охопить мільярд активних користувачів. Ось чому саме та платформа, про яку хочуть дізнатись більшість представників малого та середнього бізнесу, і якщо ви перебуваєте в цьому човні, то ця нова серія відео, безумовно, варта вашого часу.

Ви можете переглянути всі відеофільми TikTok “За бізнесом” тут.

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.