У міру зростання конкуренції за найкращих творців, TikTok докладає всіх зусиль, щоб забезпечити більше можливостей для отримання доходу, щоб уберегти своїх головних зірок від інших, більш прибуткових можливостей.

Крім цього, TikTok на цьому тижні додав нову опцію, схожу на Cameo, під назвою “Shoutouts“, яка дозволяє шанувальникам платити за те, щоб зірки платформи надсилали їм персональне відео повідомлення.

Крики TikTok

Як ви можете бачити в цьому прикладі, опублікованому Фабіаном Оувехандом  (і спільним користувачем Меттом Наваррою), за допомогою “Shoutouts” користувачі можуть платити монетами TikTok, щоб їх улюблений творець надіслав їм персоналізоване повідомлення. Потім творець має три дні, щоб або прийняти призначений Shoutout, або відхилити, а потім ще тиждень, щоб створити кліп, який, нарешті, буде надіслано в папку “Вхідні” користувачів.

Ви можете запитати, що таке монети TikTok?

Минулого року TikTok додав власну віртуальну валюту, яка в першу чергу дозволяє користувачам купувати віртуальні подарунки, які можна надіслати творцям під час прямих трансляцій TikTok.  

Віртуальні подарунки TikTok

Як пояснює TikTok, користувачі можуть купувати пакети віртуальних монет  в додатку: 

“Монети можна знайти у налаштуваннях вашого профілю на вкладці” Баланс”. Виберіть піктограму” Поповнити рахунок “, щоб переглянути параметри номіналу монети.”

Отже, подібно до Facebook Stars та опцій Суперчату YouTube, ви обмінюєте реальні гроші на монети TikTok на платформі, які потім можете використовувати, щоб робити пожертви улюбленим творцям за допомогою цифрових ефектів та наклейок, а тепер і за допомогою Shoutouts.

То скільки коштує, щоб ваш улюблений TikTok-er зробив вам власне відео?

Ну, це залежить від того, що вони хочуть стягувати – виходячи з наведеного вище прикладу, на 100 000 монет TikTok це зараз становить близько 1800 доларів США. Що досить круто – але знову ж таки, сума змінюється, і деякі люди, ймовірно, заплатять усе, що потрібно, щоб їх «побачили» їхні улюблені зірки.

Однак варіант, здається, поки що не є широко доступним. Зараз ви можете вимагати Shoutouts лише з певних облікових записів у певних регіонах через їхні кліпи.

Як зазначалося, це ще один спосіб для TikTok створити систему монетизації для своїх провідних зірок, які зараз можуть заробити набагато більше грошей на Instagram та YouTube, якщо зможуть перетворити свою славу TikTok на вміст довшої форми. Так сталося з Vine, коли всі її найкращі творці стали мільйонерами на YouTube, намагаючись перетворити свою короткоформатну відеославу на справжні долари.

TikTok це знає, і він знає, що йому потрібно вбудувати більше подібних варіантів, щоб переконатися, що він надає цим користувачам, щоб тримати їх у дописі.

Таким чином, ви можете очікувати, що з часом все більше цих варіантів з’явиться.   

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: