Тренди TikTok від українських успішних блогерів платформи.

Кажуть, немає в житті нічого більш швидкоплинного, ніж час, теплі весняні деньочки та тренди TikTok.

«Зайде» аудиторії однієї з найпопулярніших соцмереж нове відео чи ні — іноді цього не можуть передбачити навіть досвідчені блогери й експерти. Вирахувати ймовірність окремої фішки стати вірусної поготів непросто. 

Три українські блогери розповіли редакції PRO Ідеї. Головні новини маркетингу про тренди TikTok: за п’ять хвилин мільйонник, дівчина, що перетнула межу в 100К підписників та мікроблогерка. 

 

Нікіта Зінченко
@znikson

 

Насправді мені як автору дуже складно виділити тренди, тому що з самого початку ведення каналу я не особливо їх відстежую.

Вважаю, що самі по собі такі штуки потрібні тим, хто займається, наприклад, ліпсінгом, блогерам, які намагаються підтримувати співтовариство ТikTok.

 

Наприклад, в Росії той же Мілохін і всі хлопці з Dream Team House переймають щось в американців. У свою чергу американці переймають щось у росіян. Так з’являється тренд. І він може протриматися як день, так і місяць-два.

Але при цьому мені кажеться, що все одно будь-який творець контенту, який «робить добре», повинен орієнтуватися не на тренди. Тобто ключові лідери думок у ТікТок повинні просто якісно робити свій контент і створювати ці тренди – хоч танцювальні, хоч малювальні. Повинні самі придумувати щось своє, відштовхуючись від того, що їх драйвить.

У цьому плані вважаю, що будь-яка композиція може стати трендом. Все залежить від того, на що спрямований творець.

• • •

Настя Залізняк
@anastazi.anastazi

«Відео повинно бути динамічним і коротким».

 

На мою думку, ведення аккаунту в ТікТок сьогодні — необхідність. Завдяки безкоштовному трафіку можна розкрутити й особистість, і бренд без додаткових коштів.

Щодо трендів — вони постійно змінюються. Тому раджу самостійно відслідковувати їх: учора була популярною одна пісня, а сьогодні вже зовсім інша.

 

Існують, щоправда, «вічні» формати, які зазвичай отримують гарні охоплення — це опитування на вулицях, соціальні ролики без тексту під драматичну пісню, розпаковки цікавих продуктів, макіяжі, під час яких розповідають історію, шокуючі факти, відео-перевтілення, короткі дотепні жарти.

Важливо, щоб відео було динамічним і коротким, аби затримати глядача з перших секунд.

Використання трендових звуків, актуальність теми відео й масовість (тобто доступність для розуміння широкого кола споживачів) у більшості випадків допомагає потраплянню в рекомендації й, відповідно, набору аудиторії та просуванню продуктів.

• • •

Мирослава Ягодка 
@mirayahodka

«Кожен автор має створювати свій неповторний тренд».

 

Найбільший тренд українського ТіkTok — українська мова. У рекомендовані «залітають» відео, у яких ідеться про наші традиції, стереотипи й те, на що багато глядачів можуть у коментарях написати «життєво».

 

До прикладу, під час Великодня тік-токери масово викладали відео про підготовку до свята та й про саме святе. Так набирали величезну кількість переглядів.

Тренд і гарантоване признання від нашого глядача — відео під українські народні пісні чи відео у вишиванці та віночку. Дуже цінується такий контент.

Немає якогось одного тренду, який підійде всім. Український ТікТок про те, що кожен окремий автор має вміти створювати свій неповторний тренд.

Розмовляла Юлія Андряник.

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.