TikTok представив список із шести нових партнерів зі звуку (Sound Partners) для своєї програми Marketing Partners, оскільки додаток для обміну відео розширює ініціативу, спрямовану на більший фокус на аудіо. 

Кожна з компаній, що приєднуються до реєстру, поділяється на одну з двох категорій:

·  Спеціальний звук, де вони допоможуть рекламодавцям створити власні треки для використання у кампаніях, хештеги викликів та інші маркетингові матеріали TikTok;

·  Subscription Sound, який більше зосереджений на ліцензійних угодах на вже існуючі активи, такі як музика та звукові ефекти, які можна використовувати щомісяця, щорічно або на основі проектів. 

Музична продюсерська компанія Karm та музичні агентства MassiveMusic та The Elements – нові партнери у першій категорії, тоді як Epidemic Sound, Songtradr та UnitedMasters потрапляють до останньої. З розширенням TikTok прагне допомогти рекламодавцям створити більш чіткі аудіостратегії в таких сферах, як контент-маркетинг та розвиток звукового бренду. 

Аудіо в TikTok

Додавши до своєї програми маркетингових партнерів кілька компаній, орієнтованих на аудіо, TikTok керує брендами, щоб урізноманітнити свою тактику у сфері, яка вважається важливою для залучення аудиторії. 

Майже дві третини (65%) користувачів TikTok віддають перевагу брендовому контенту, що містить оригінальний звук, тоді як 68% краще згадують бренд, коли у відео є пісня, яка їм вже подобається,  згідно з дослідженням MRC Data, наведеним платформою.

“Звук є універсальною мовою TikTok, і брендам потрібно сприймати музику та звук, щоб автентично відображатися на платформі”, – сказала Мелісса Ян, керівник відділу екосистем TikTok, у прес -заяві. 

TikTok завжди робив акцент на музиці – спочатку вона була присвячена синхронізації губ, – але звукові доріжки в цілому стали однією з ключових функцій для залучення вмісту на основній сторінці “Для вас”. 

Наприклад, нещодавно в додатку домінував звуковий кліп зі старого рекламного ролика Starburst, у якому йшлося про чоловіка у стилістичному вбранні, який маніакально танцює для ароматів “ягід і крему” . Торгова марка цукерок відреагувала на сенсацію минулого тижня, випустивши костюм на Хелловін на тему персонажа. 

Sound Partners

Sound Partners прагнуть допомогти брендам зафіксувати схожі тенденції, або створивши власний власний звук, або почерпнувши з більш глибокого набору ліцензійних матеріалів, які доповнюють існуючу Комерційну музичну бібліотеку TikTok, яка містить понад 150 000 попередньо очищених треків без роялті. 

Кейс Asos

Для ілюстрації на прикладі TikTok вказав на нещодавню кампанію від Asos, яка завоювала споживачів завдяки потужному аудіокомпоненту. Роздрібний продавець із Великої Британії співпрацює з Karm у #AySauceChallenge, який включає помітну, нестандартну пісню хіп-хопу, тематичну навколо бренду. 

Ці зусилля набрали понад 1,2 мільярда переглядів всього за шість днів і створили 488 000 відео, що свідчить про те, що користувачі прагнуть поділитися власними публікаціями, встановленими для треку. Дослідження бренду показало, що ця проблема підвищила обізнаність про Asos на 25%. 

Інші маркетологи намагаються поєднати аудіо TikTok з більш масштабними маркетинговими ініціативами, такими як зниження продукту, щоб з’єднатися з глобальною базою користувачів програми, яка зараз перевищує 1 мільярд людей. Рекламуючи нову співпрацю між своїм безалкогольним напоєм та сестрою бренду PepsiCo Cracker Jack, Pepsi заохочує шанувальників бейсболу поділитися своєю версією “Take Me Out to the Ball Game” з хештегами #PepsiSingToScore і #Sweepstakes, щоб отримати можливість виграти одну з 2000 банок обмеженого тиражу.

Джерело: TikTok

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Наймати досвідченого директора з діджитал-маркетингу чи вирощувати власні кадри❓

♬ NOTHING – Westover

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.