TikTok запускає платформу «Creative Exchange», щоб поєднати бренди з найкращими блогерами - PRO ІДЕЇ
TikTok запускає платформу «Creative Exchange», щоб поєднати бренди з найкращими блогерами

TikTok запускає платформу «Creative Exchange», щоб поєднати бренди з найкращими блогерами

TikTok додає ще одну опцію для сприяння партнерству між брендом і автором із запуском нової платформи «Creative Exchange» (Креативна біржа), яка дозволить брендам представити резюме кампанії, на яке творці потім зможуть відповісти та організувати угоди про спонсорований контент.

Як пояснив TikTok: «Платформа TikTok Creative Exchange дає маркетологам миттєвий доступ до вибору найкращих творчих партнерів TikTok у галузі та забезпечує ефективну співпрацю в масштабах. Наша мережа креативних експертів допоможе налаштувати та персоналізувати контент, щоб покращити ефективність реклами в TikTok і досягти результатів у бізнесі».

Creative Exchange

Процес досить простий – бренди реєструються на платформі Creative Exchange (доступна для брендів із підтвердженими профілями), яка потім надає огляд ваших варіантів презентації та того, як ви хочете окреслити свій бажаний проект.

Творчий обмін TikTok

Як ви бачите тут, ви можете вибрати один із різних типів кампаній, зокрема «Історія» та «Введення в продукт», які нададуть більше контексту щодо того, що саме ви шукаєте від потенційних творчих партнерів.

Звідти ви заповнюєте форму, яка охоплює основи бренду/продукту, щоб автори могли оцінити.

Творчий обмін TikTok

Як працює Creative Exchange

Відповідні блогери/автори, які також можуть зареєструватися на платформі, отримають сповіщення електронною поштою про проекти, які відповідають їхньому профілю, з яких вони можуть прийняти проект і почати прямий обмін з клієнтом. Творці також зможуть запрошувати співавторів і завантажувати креативні концепції безпосередньо на платформу, полегшуючи повне спілкування та зв’язок у процесі. Бренди матимуть можливість ділитися даними про активні кампанії з креативними партнерами.

Це останній інструмент TikTok, який допомагає творцям максимізувати свій потенціал прибутку за допомогою кліпів TikTok, а коротке відео надає обмежені можливості для прямого розміщення реклами, що ставить платформу в невигідне становище щодо ефективної монетизації зусиль користувачів. На YouTube автори можуть включати рекламу перед і в середині відео, щоб заробляти гроші на своїй роботі, але коротші ролики роблять це складнішим, що, як правило, залишає співпрацю з брендом ключовим інструментом для заробітку грошей у додатку.

TikTok знає, що йому потрібно надати більше можливостей монетизації, інакше його головні зірки натомість перейдуть на YouTube та Instagram, де вони можуть зробити великий банк, тому він прагне додати якомога більше шляхів співпраці, щоб полегшити домовленості щодо спонсорованого контенту.

TikTok також має свій Creator Marketplace, який дає змогу брендам знаходити потенційних творчих партнерів та зв’язуватися з ними, що, в принципі, те саме для цієї нової платформи, хоча платформа Creative Exchange розроблена так, щоб брендам і творцям було ще простіше партнера, зменшуючи внесок, необхідний від брендів для подальшої оптимізації та спрощення процесу.

І враховуючи творчу спрямованість кліпів TikTok, має сенс допомогти брендам знайти творчу допомогу для своїх кампаній. Традиційні підривні підходи до реклами не працюватимуть на TikTok – брендам, як правило, потрібно використовувати більш органічний підхід до своїх просування, щоб вписуватися в канали користувачів і привернути увагу аудиторії TikTok.

Що, звісно, ​​вимагає певного розуміння того, що таке норми платформи і що працює, тому варіанти співпраці є хорошим способом розробки кампаній.

TikTok каже, що перший етап TikTok Creative Exchange тепер доступний для обмеженого кола рекламодавців – бренди та творці можуть дізнатися більше та приєднатися до пілотної програми (за наявності) тут .

Джерело: TikTok
 
 
@proidei.com

Проста причина неефективного маркетингу 😜 ##замедленныйзум

♬ Тролль – Время и Стекло

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше:

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.