Хочете краще працювати з TikTok і контентом, який резонує на платформі?

Перевірка тих, хто отримує найвищі доходи в додатку, може стати хорошою відправною точкою, оскільки найпопулярніші зірки TikTok заробляють мільйони доларів на основі свого популярного контенту в додатку.

Звичайно, багато з найбільших творців TikTok тепер стали знаменитостями в більш широкому сенсі і отримують прибуток за межами однієї платформи, але останній список зірок TikTok з найбільшим заробітком Forbes дає гарний огляд того, куди вам слід націлити свої зусилля.

Statista склав список Forbes у наведений нижче візуал.

 

Список найкращих заробітчан у TikTok

 

Чарлі Д’Амеліо був найбільшим заробітком у 2021 році, заробивши 17,5 мільйонів доларів за рахунок підтримки, угод на телешоу та лінії одягу, серед інших проектів.

І хоча Д’Амеліо розгалужується з новими формами контенту, її танцювальні відео залишаються найпопулярнішими з її кліпів і регулярно бачать кількість переглядів понад 40 метрів.

Сестра Д’Амеліо Діксі також зберегла свою популярність у додатку, хоча її найпопулярнішим кліпом року було насправді відео її сестри.

@dixiedamelio

yeah

♬ BLACKOUT. Thekatiebradshaw – KATIE BRADSHAW

Цей кліп зібрав 73 мільйони переглядів та кількість переглядів.

Що б не робили Д’Амеліо, вони, очевидно, роблять щось правильно, і хоча деякі ставлять під сумнів вплив слави TikTok на їх спосіб життя, побачивши це в серіалі “Шоу Д’Амеліо“, їх популярність програми триває ще один рік.

Еддісон Рей, яка цього року здійснила стрибок у кіно для Netflix, посіла третє місце в списку Forbes.

 

@addisonre

 

♬ Pocket rocket by cochise – 03BYM

Це відео набрало понад 96 мільйонів переглядів. Робіть з цього, що хочете.

Белла Поарч також розширила свою присутність поза TikTok, завдяки чому її співоча кар’єра досягла нових висот, а Джош Річардс – єдиний чоловік, який потрапив до списку найбільших заробітчан TikTok.

@joshrichards This is an emotional art piece @nessaabarrett ♬ they might kiss – Tom

Гаразд, можливо, ви не можете створювати ті ж типи кліпів, що й топ-зірки, і викликати однаковий рівень інтересу, але цікаво відзначити, як ці творці бачать успіх на платформі, і які типи кліпів резонують з TikTok аудиторії.

Найбільша загальна тенденція в TikTok — вміст мемів за участі. Протягом багатьох років меми були ключовим засобом комунікації та зв’язку в Інтернеті, і TikTok запропонував легше посилання для будь-кого, щоб зробити внесок у ці тенденції, зі своїми власними поглядами на популярні формати та стилі контенту, що забезпечує більше взаємодії.

Найкращим прикладом тут є кліп Джоша Річардса, і з точки зору планування, це може бути найкращим способом створення, узгодження вашого вмісту TikTok з пов’язаними тенденціями, або створення контенту, який відповідає тому самому типу стилю презентації – просто, до пункт, показ продуктів у використанні тощо.

Створення оригінального контенту TikTok для певної платформи — найкращий спосіб досягти успіху, і хоча ви не зможете використовувати популярні танці обов’язково, є багато, що можна почерпнути з того, як ці провідні творці викликають інтерес.

Джерело: SMT

 

@proidei.com Обломали читаку 😅 Дерев шкода #книги #бизнес #маркетинг ♬ оригинальный звук – gres3

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.