З наближенням Дня святого Валентина TikTok попередив своїх користувачів бути обережними щодо романтичних шахрайств, коли шахраї націлені на вразливих одиноких людей, найчастіше через соціальні програми та програми для знайомств.

Як пояснив TikTok: «У 2020 році збитки від романтичних шахрайств, про які повідомлялося Федеральній торговельній комісії (FTC), перевищили 304 мільйони доларів США , що на 50% більше, ніж у 2019 році. Як продовження наших зусиль заохочувати людей до #BeCyberSmart  разом із борцями за поінформованість про шахрайство, включаючи Національний альянс кібербезпеки (NCSA)  Центр ресурсів з крадіжки особистих даних (ITRC) About-Fraud The Knoble Wiser-Free Security Training і Frank on Fraud  – ми захоплюємося творцями TikTok за те, що вони допомагають висвітлити жорстокі наміри так званих залицяльників, які мають давно заражені програми для знайомств або інші онлайн-форуми.

Романтичні шахрайства зараз у центрі уваги завдяки нещодавно випущеному документальному фільму Netflix «The Tinder Swidler», який розповідає про історію шахрая Саймона Левієва та його складних схем, спрямованих на крадіжку грошей у різних жінок.

 

Якщо вам потрібно нагадувати про ризики, варто перевірити (примітка: Левієв також, як повідомляється, активний у TikTok).

Зокрема, для TikTok платформа поділилася цими порадами:

•   Зробіть це повільно – TikTok каже, що шахраї швидко визнають свою прихильність і намагатимуться відключити розмови від додатків. «Найкраща практика — перевірити свого нового серцеїда, задаючи запитання, і звернути увагу на невідповідності, які можуть виявити ваше кохання як самозванця».

•   Тримайте свої кошти (та особисту інформацію) при собі  це здається очевидним, але може бути менш важливим, коли ви перебуваєте в агресії. «Якщо ви ніколи не зустрічалися особисто, не надсилайте та не обмінюйте гроші за допомогою подарункових карток, банківських переказів або криптовалюти, а також не повідомляйте особисту інформацію, як-от банківський рахунок, домашню адресу чи іншу конфіденційну інформацію».

•   Не грайте в ігри – TikTok радить користувачам використовувати Google Images, щоб здійснити зворотний пошук зображення чиєїсь фотографії профілю. «Якщо результати показують ту саму фотографію на іншому сайті, але з іншою назвою, можливо, її вкрав шахрай». TikTok також пропонує користувачам копіювати та вставляти текст із підозрілих електронних листів та повідомлень у пошукову систему, щоб перевірити, чи інші отримали те саме.

Нарешті, TikTok радить, що якщо щось не так, користувачі повинні негайно перервати всі контакти.

«Про шахрайство, шахрайство та погану бізнес-практику також можна повідомити Федеральну торгову комісію , Центр скарг ФБР на інтернет-злочинність (IC3) і Посібник платників податків IRS з крадіжки особистих даних  у США, а також Action Fraud  у Великобританії. Якщо ви помітили підозрілу активність у додатку, повідомте про це в Центр безпеки TikTok і дотримуйтесь @TikTokTips,  щоб отримати додаткові способи #BeCyberSmart».

Інструменти безпеки TikTok

Усі шахрайства жахливі і можуть завдати значної шкоди, але ті, які спрямовані на вразливих людей, ще гірші, а самотні люди, які шукають партнера, часто перебувають у дуже вразливому стані, особливо під час Дня святого Валентина, коли їм нагадують про це. постійного бажання.

З огляду на це, в таких ситуаціях варто взяти додаткову паузу та розглянути ці елементи.

На додаток до цього, TikTok також опублікував новий інформаційний лист про різні інструменти конфіденційності та захисту як частину своїх ініціатив щодо безпечного використання.

Варто врахувати всі ці заходи та врахувати вплив ваших онлайн-взаємодій у всіх програмах.

Джерело: TikTok

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Нові факти про TikTok ⚠️ #лайфхак ♬ Original Sound – Unknown

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше: