TikTok оголосив, що він оновив свої правила спільноти, щоб чітко заборонити використання мертвих імен, неправильну гендерність та мізогінію у своєму додатку для соціальних мереж, як частина зусиль щодо підвищення «безпеки, безпеки та добробуту» на своїй платформі для обміну відео. Рух має на меті внести ясність у типи ненависних ідеологій, які він забороняє на платформі.

«Хоча ці ідеології вже давно заборонені в TikTok, ми чули від авторів та організацій громадянського суспільства, що важливо чітко зазначати їх в наших Правилах спільноти. Крім того, ми сподіваємося, що наша нещодавня функція, яка дозволяє людям додавати свої займенники, сприятиме поважному та інклюзивному діалогу на нашій платформі», – повідомила компанія

TikTok повідомив, що оновлення інструкцій будуть впроваджені протягом наступних кількох тижнів. Оновлення з’явилося після того, як деякі організації закликали TikTok надати чіткішу політику щодо прийнятної мови та активності в додатку. GLAAD раніше рекомендував TikTok покращити дотримання правил спільноти та впровадити інструменти для зменшення дезінформації.

TikTok заявив:

“Деякі з основних оновлень, які ми оголошуємо сьогодні та впроваджуємо протягом наступних кількох тижнів, включають: 

•   Посилення нашої політики небезпечних дій і викликів. Ми продовжуємо застосовувати суворіший підхід, про який ми раніше анонсували, щоб допомогти запобігти поширенню такого вмісту, включно з обманом самогубств, на нашій платформі. Раніше це входило в нашу політику щодо суїциду та самоушкодження, але тепер буде виділено в окремій категорії політики з більш детальною інформацією, щоб нашій спільноті було ще легше ознайомитися з цими правилами. У рамках нашої постійної роботи, щоб допомогти нашій спільноті розуміти проблеми в Інтернеті та залишатися в безпеці під час розваги, ми співпрацювали з експертами, щоб запустити нові відео від авторів, які закликають нашу спільноту виконати чотири корисні кроки під час оцінки вмісту в Інтернеті: зупиніться, подумайте, вирішуйте і дійте. Учасники спільноти також можуть переглядати ці відео в нашому центрі #SaferTogether на сторінці Discover протягом наступного тижня.

•   Розширення нашого підходу до розладів харчової поведінки. Хоча ми вже видаляємо вміст, який пропагує розлади харчової поведінки, ми також почнемо вилучати рекламу порушеного харчування. Ми вносимо цю зміну, консультуючись з експертами з розладів харчової поведінки, дослідниками та лікарями, оскільки ми розуміємо, що люди можуть боротися з нездоровими моделями харчування та поведінкою, не маючи діагнозу розладу харчової поведінки. Наша мета полягає в тому, щоб визнати більше симптомів, таких як надмірне фізичне навантаження або короткочасне голодування, які часто є недостатньо усвідомленими ознаками потенційної проблеми. Це неймовірно тонка область, яку важко постійно виправляти, і ми працюємо над тим, щоб навчати наші команди залишатися пильними щодо ширшого вмісту.

•   Додавання ясності щодо типів ненависницьких ідеологій, заборонених на нашій платформі. Сюди входить іменування, неправильна гендерність або мізогінія, а також контент, який підтримує або пропагує програми конверсійної терапії. Хоча ці ідеології вже давно заборонені в TikTok, ми чули від авторів та організацій громадянського суспільства, що важливо чітко вказувати на правила спільноти.  Крім того, ми сподіваємося, що наша нещодавня функція, яка дозволяє людям додавати свої займенники, сприятиме поважному та інклюзивному діалогу на нашій платформі.

•   Розширення нашої політики для захисту безпеки, цілісності, доступності та надійності нашої платформи. Це включає заборону несанкціонованого доступу до TikTok, а також контенту, облікових записів, систем або даних TikTok, а також заборону використання TikTok для вчинення злочинної діяльності. На додаток до навчання нашої спільноти щодо способів виявлення, уникнення та повідомлення про підозрілі дії, ми відкриваємо сучасні центри моніторингу кіберінцидентів та слідчого реагування у Вашингтоні, округ Колумбія, Дубліні та Сінгапурі цього року. Функціонування Fusion Center TikTok дає змогу відстежувати загрози та збирати інформацію, оскільки ми продовжуємо співпрацю з провідними експертами галузі для тестування та покращення нашого захисту.

Крім того, наша спільнота може знайти більше інформації про категорії контенту, які не можна рекомендувати, у каналах For You. Хоча здатність відкривати нові ідеї, творців та інтереси є частиною того, що робить нашу платформу унікальною, контенту у чиїйсь стрічці For You може надходити від автора, за яким він ще не вирішив стежити, або пов’язаний з інтересами, яких вони раніше не цікавили.  Ось чому, коли ми стикаємося з контентом, який може бути неприйнятним для широкої аудиторії, яка включає всіх від підлітків до прапрабабусь і дідусів, ми робимо все можливе, щоб видалити його з нашої системи рекомендацій.

Кожному члену нашої спільноти буде запропоновано прочитати наші оновлені інструкції, коли вони відкриють наш додаток у найближчі тижні.

Залишайтеся відповідальними перед нашою громадою

Сила політики полягає в її придатності до виконання. Наші Правила спільноти поширюються на всіх і на весь контент у TikTok, і ми прагнемо бути послідовними та справедливими у своєму застосуванні. Ми використовуємо комбінацію технологій і людей, щоб виявляти й усувати порушення наших правил спільноти, і ми продовжимо навчати наші автоматизовані системи та команди безпеки дотримуватися нашої політики”.

Джерело:  TikTok

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Блогерство: процес чи результат? 😉 #tiktok #просування ♬ Gustavo Santaolalla-Babel – 陈秋秋

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: