TikTok декларує колосальний фінансовий успіх у 2020.

Після багатьох років боротьби за існування на ринку-лідеру світу – США, щоб домогтися рекламодавців та створити умови для монетизації для себе і користувачів, соціальна мережа TikTok переживає бум продажів реклами, згідно з новим звітом від Reuters.

Витрати рекламодавців призупинилися в липні 2020 року, після того, як колишній президент Дональд Трамп заявив, що буде прагнути заборонити TikTok в США. Але після того, як його невдала кандидатура на перевиборах президента в США спрямувала його увагу на інші питання, підприємства почали відновлювати свої витрати, і TikTok вперше підписав співпрацю з декількома потужними брендами, включаючи McDonald’Kate SpadeChobani та Bose.

Загалом, TikTok зафіксував 500% збільшення кількості рекламодавців, що проводять рекламні кампанії в цьому додатку в США, з початку 2020 року до його кінця, повідомила компанія Reuters. Він не дав точних цифр, але Reuters зазначає, що продажі його реклами “оцінюються як невеликі, порівняно з більшими соціальними платформами”.

Для порівняння, здобутки YouTube – зараз вступаючи в конкуренцію TikTok разом зі своїми Shorts – отримав 6,9 мільярда доларів рекламного доходу лише за останні три місяці 2020 року.

І, мабуть, основні бренди, які з’явилися на ринку наприкінці минулого року, помічають результати. Бренд Bose сказав Reuters, що його реклама TikTok забезпечує більший час перегляду, ніж реклама на інших сайтах. Тим часом американська дитяча клініка Сент-Джуд зібрала близько 50 000 доларів за допомогою кнопки пожертв, яку вона розгорнула в TikTok у вересні 2020, і назвала свою участь на платформі “величезною”.

Просуваючись вперед, TikTok планує пропонувати рекламодавцям рекламні пакети, тематичні навколо свят та інших подій – наприклад, Чорний місяць історії, під час якого він просить бренди спонсорувати захід для 500 творців Чорного світу, для інформації,  бай-ін для цієї події становить 750 000 доларів.

TikTok заявив, що він робить ставку на електронну комерцію і спеціально має намір кинути виклик Instagram за домінуюче місце в магазині. Крім того, він має намір розширити посилання на товари / афілійовані товари для більшої кількості авторів.

Джерело: TubeFilter

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: